Brněnská HardCore Operation se hlásí již s třetím dílem v pořadí!Publikoval Datum


20.11.2015 se v brněnském klubu Favál odehraje další díl Hardcore Operation ,která si na tento díl nachystala několik premiér. Jedna z prvních premiér je představení industriálního projektu Wolfenoiz od známého producenta a dj Joël Suburbass ,který trvale žije v ČR.

V letošním roce vystupoval na významných festivalech jako je například nizozemský Hardshock Festival , Electrobotik-Invasion-festival a další. Dalším vystupujícím je nejúspěšnější české producentské duo a leadeři českého hardcoru a frenchcoru Hungry Beats ( KRIST_OFF & HDG ) z Prague Nightmare Records.Letos vystupovali na velkých českých i zahraničních eventech jako je například Masters of Hardcore Dominator Let It Roll Exploration festival a mnoho dalších. Jelikož víme, že jste hladoví po jejich kopácích dovezli jsme Vám je znovu.

Pro příznivce hodně ostrých i rychlých beatů jsme nachystali premiéru pro ČR od legendy německého undergroundu, slavné producentská formace Gabba Front Berlin (GFB) .Založili ho v roce 1996 Ralf Schwarzenberger a Steffen Reinecke, kteří se sešli v berlínském nočním klubu Bunker. Dnes stojí za tímto projektem nejen tito dva, ale i Stephan Seidel, který do GFB přišel v roce 1997. Jejich pravděpodobně nejznámější skladby jsou Lacrima Mosa Est (často mylně nazývaná jako Speedcore Lacrima) s pomalým ambientním zvukem, a Bloodstorm s rychlými nájezdy. Jejich live terror/speedcore sety jsou jedinečné a jsou vyhledávány nejen na menších,ale i velkých eventech jako jsou například Pokke Herrie Hardshock Festival, Mayday a mnoho dalších. V Brně tuto formaci bude zastupovat jejich člen Steffen Reinecke aka Rosse.

Dalšími vystupujícími jsou italský dj The Maniak ,který vystoupí s Dj Calgarry ve versus setu. Dále je doplní djs z Prague Nightmare Records DIRTY-Z a The Butchers ze Slovenska pak vystoupí stálice Dj Koffos (SK) a pořádající dj Skais. Na druhé stagei se pak můžete těšit na vystoupení hardstylových stálic George Crusher a Kizzah. Za hardtechno to bude česká producentská HT jednička dj Golpe a z Ostravy k nám zavítá Thomas Cook. Techno bude zastupovat dj Trunk a DnB Core pak dj Djeezzy.
Hlavní stage:

★HUNGRY BEATS★ (FrenchCore/HardCore)

★WOLFENOIZ aka SUBURBASS (Fr)★ (Industrial/HardCore)

★GABBA FRONT BERLIN (De)★ (Terror/SpeedCore)

★THE MANIAK (It) vs. CALGARRY★ (HardCore/Terror)

★THE BUTCHERS★ (HardCore)

★DIRTY Z★ (HardCore)

★KOFFOS (Sk)★ (HardCore)

★SKAIS★ (DarkDnB/Crossbreed/Industrial/HardCore) 2stage:

★GOLPE★ (HardTechno)

★GEORGE CRUSHER★ (HardStyle)

★KIZZAH (Sk)★ (HardStyle)

★DJEEZZY★ (DnB/HardCore)

★TRUNK★ (Techno)

★THOMAS COOK★ (HardTechno)
AfterMovie: https://www.youtube.com/watch?v=e38YhPR9fLQ

10374921_485313064952228_6644100910929744659_n

Komentáře jsou vypnuty.