Facebook Youtube Twitter Přidat akci

Decibel

Autor: Cazzantino | Datum: 14.8.2015 | Rubriky: Akce |

Decibel 2015 je již za dveřmi!

Zde najdete nejdůležitější věci ohledně této akce.

Rozpis:

Decibel mainstage

Harder styles
11.00 – 13.00 Cyber
13.00 – 14.30 Bass Modulators
14.30 – 15.30 D-Block & S-Te-Fan
15.30 – 16.30 Frontliner
16.30 – 17.30 Atmozfears
17.30 – 18.30 Brennan Heart
18.30 – 19.30 Hard Driver
19.30 – 20.30 B-Front
20.30 – 21.30 Adaro
21.30 – 22.30 Korsakoff
22.30 – 23.00 Endshow
Hosted by DV8

Pussy lounge

Freestyle
11.00 – 13.00 Pat B
12.30 – 14.00 Dr. Phunk
13.30 – 15.00 Crystal Lake
14.30 – 16.30 Ruthless
16.00 – 17.30 Zany
17.00 – 19.00 Darkraver
18.30 – 20.00 The Viper
19.30 – 21.00 Bass-D
20.30 – 22.00 Paul Elstak
21.30 – 22.30 Neophyte
22.30 – 23.00 Endshow
Hosted by Ruffian

Loudness

Raw Hardstyle
11.00 – 12.30 Bass Chaserz
12.30 – 14.00 Outbreak
14.00 – 15.00 Ran-D
15.00 – 16.30 Digital Punk
16.30 – 18.00 Frequencerz & Warface
18.00 – 19.00 Deetox
19.00 – 20.00 Titan
20.00 – 21.30 Radical Redemption
21.30 – 23.00 Vazard & Delete vs. Main Concern
Hosted by Nolz

Hardcore4life

Hardcore
11.00 – 12.30 Restrained
12.30 – 14.00 Synthax
14.00 – 15.30 Mad Dog
15.30 – 17.00 Nosferatu
17.00 – 18.30 Miss K8
18.30 – 19.30 Tha Playah
19.30 – 21.00 Angerfist
21.00 – 22.00 Partyraiser
22.00 – 23.00 Destructive Tendencies
Hosted by Diesel

Euphoria

Hardstyle
11.00 – 12.30 Rebourne
12.30 – 14.00 Adrenalize
14.00 – 15.30 Da Tweekaz
15.30 – 16.30 Coone
16.30 – 18.00 Wildstylez
18.00 – 19.00 Psyko Punkz
19.00 – 20.00 Sound Rush
20.00 – 21.30 Noisecontrollers
21.30 – 23.00 Zatox & Tatanka
Hosted  by Villain

Darkness4life

Darkcore & harder
11.00 – 12.30 Cryogenic
12.30 – 14.00 Wars Industry
14.00 – 15.00 Bartoch
15.00 – 16.30 Spitnoise
16.30 – 18.00 F.NoIzE
18.00 – 19.30 Dr. Peacock
19.30 – 20.30 Deterrent Man
20.30 – 21.30 Goetia
21.30 – 23.00 Drokz
Hosted by No-iD

Darkness4life

Industrial
11.00 – 12.30 Stolen Cult
12.30 – 14.00 Armageddon Project
14.00 – 15.00 N-Vitral
15.00 – 16.00 Thrasher
16.00 – 17.00 Rude Awakening
17.00 – 18.30 Dither
18.30 – 20.00 Ophidian
20.00 – 21.30 Deathmachine
21.30 – 23.00 DJIPE
Hosted by Mike Redman

back2school

Hardcore classics
11.00 – 12.30 Redrum
12.30 – 14.00 Attic & Stylzz
14.00 – 15.00 Mental Theo
15.00 – 16.30 Panic
16.30 – 18.00 Vince
18.00 – 19.30 Tommyknocker
19.30 – 21.00 Promo
21.00 – 22.00 Placid K
22.00 – 23.00 Frantic Freak
Hosted by Alee

Remember

Hardstyle classics
11.00 – 12.30 Balistic
12.30 – 14.00 Geck-o
14.00 – 15.30 Tuneboy
15.30 – 17.00 Isaac
17.00 – 18.00 Davide Sonar
18.00 – 19.30 Josh & Wesz
19.30 – 20.30 Zairon
20.30 – 21.30 Blademasterz
21.30 – 23.00 Alphaverb
Hosted by DL

UP!

Jump & Tek
11.00  – 12.30 Saltzer
12.30 – 13.30 G-Swatt
13.30 – 15.00 Ransom
15.00 – 16.30 Dany BPM
16.30 – 17.30 Orphan
17.30 – 18.30 Lobotomy Inc
18.30 – 20.00 Mark with a K
20.00 – 21.30 Demoniak
21.30 – 23.00 Dark-E
Hosted by Chucky

refuse

Hardtechno
11.00 – 12.30 Sceptical C
12.30 – 13.30 Oliver Kucera
13.30 – 14.30 Spitfire
14.30 – 16.00 Fatima Hajji
16.00 – 17.00 Mike Drama
17.00 – 19.00 PETDuo
19.00 – 21.00 No.Dolls: Candy Cox & Daniela Haverbeck
21.00 – 22.00 RACH & DROID
22.00 – 23.00 SveTec

1992 is 4 you!

Oldschool classics
11.00 – 12.30 Reza
12.30 – 14.00 Lady Aïda
14.00 – 15.15 Joost van Bellen
15.15 – 16.30 Bart Thimbles
16.30 – 17.45 Yves Deruyter
17.45 – 18.30 Ace the Space
18.30 – 20.00 Rob
20.00 – 21.30 Francois
21.30 – 23.00 Stanton
Hosted by Joe

Extreme Loudness

Raw Hardstyle
11.00 – 12.30 Luminite
12.30 – 14.00 Dark Pact
14.00 – 15.30 Degos & Re-Done
15.30 – 16.30 The Machine & The Geminizers
16.30 – 18.00 Jason Payne
18.00 – 19.00 Unresolved
19.00 – 20.30 Regain
20.30 – 22.00 Hardstyle Mafia
22.00 – 23.00 Mind Dimension
Hosted by Livid

Drop the Bass

DnB & Crossbreed
11.00 – 12.30 Shock Division
12.30 – 14.00 Pamb & Harsh
14.00 – 15.30 T and Sugah
15.30 – 17.00 Black Sun Empire
17.00 – 18.00 Pythius
18.00 – 19.30 C-Netik
19.30 – 21.00 Hallucinator
21.00 – 22.00 The Panacea
22.00 – 23.00 Limewax
Hosted by Dart

Weekend

Friday kick-off party
16.00 – 17.30 Demi Kanon
17.30 – 19.00 The Pitcher
19.00 – 20.00 Atmozfears
20.00 – 21.00 Audiofreq
21.00 – 22.00 Brennan Heart
22.00 – 23.00 Ran-D
23.00 – 00.00 B-Front
00.00 – 01.30 Bitch Fight: AniMe vs. Miss K8 vs. Amada
Hosted by DV8

Saturday nightparty

23.00 – 00.00 Jack of Sound
00.00 – 01.00 Frequencerz
01.00 – 02.00 Deetox & Delete
02.00 – 03.00 Partyaiser
Hosted by Villain

Sunday closing party

14.00 – 15.30 Festuca
15.30 – 17.00 Noisecult
17.00 – 18.00 Bass Modulators
18.00 – 19.00 Noisecontrollers
19.00 – 19.30 DV8 Rocks!
19.30 – 20.30 Adaro
20.30 – 21.30 Chain Reaction
21.30 – 23.30 Pussy lounge resident rumble feat Paul Elstak, Darkraver, Ruthless & The Viper
Hosted by Ruffian

 

Zdroj: http://data.b2s.nl/decibel/printathome.pdf

LIVESTREAM

Podle informací by měl být údajně pouze na radiu b2s, ale uvidíme zda-li nebude video stream jako minulý rok.

Hledej
Události
Facebook