HARDCORE MADNESS w/ Le Bask (FR) @ FABRIC 06-11-2015Publikoval Datum


HARDCORE MADNESS with Le Bask (FR) ✰ FABRIC OSTRAVA ✰
___________________________________________
✘ INFORMACE

✰ Datum : Pátek 06.11.2015
✰ Start : 21:00 / End : 06:00
✰ Vstup : 100Kč/4Eura do 22hod, poté 150kč/6euro
✰ Styly : HardCore
___________________________________________
✘ LINE UP

✰ LE BASK / FR (FrenchCore/HardCore)
✰ DIRTY Z (HardCore)
✰ KOFFOS / SK (HardCore)
✰ GEORGE CRUSHER (HardStyle)
✰ SKAIS (Crossbreed/Industrial/HardCore)
✰ STK CREW Decore – Ljuk – Intruder – Mucha (FrenchCore,HardCore,HardTek )
✰ Dj SmaSh C3 (Terror/Speedcore)

___________________________________________
✘ TISKOVÁ ZPRÁVA

Legendární ostravský klub Fabric rozezní 06. 11. 2015 ty nejtvrdší kopáky a ultrarychlé tempo. Premiéru si v něm totiž odehraje nová párty Hardcore Madness. První edice se ponese v převážně v duchu moderního hardcoru a zběsilého frenchcoru.

Ostatně headlinerem není nikdo jiný než francouzský klasik žánru Le Bask. Z undergroundového buřiče, který hecoval dredaté hlavy na nezapomenutelných Tekno parties, se stal přední zástupce Frenchcore žánru, který hraje na akcích typu Dominator nebo Masters of Hardcore. V Ostravě se představí úplně poprvé, takže si nenechte toto havířské vystoupení ujít.

Z domácí scény se představí hardcorový Dirty-Z s nepřehlédnutelným rovným kšiltem. Po Hungry Beats jedna z nejvýraznějších postav českého labelu Prague Nightmare Records se už ukázala na všech velkých domácích akcích jako Imagination Festival, Exploration Festival, Let It Roll nebo Hardcore Operation.

Přímo z Ostravy pochází nejznámější zástupce domácí Raw Hardstyle scény – George Crusher. Jeho nekompromisní bassy a kopáky vás přesvědčí, že hardstyle není diskárna se šmoulími vokály a ukňučenými beaty. Tohle bude sekec mazec.

Jestliže je vaše kafe melodický mainstream hardcore, oceníte návštěvu zahraničního Koffose, jehož set se ponese v duchu chytlavých melodií, které podtrhnou nefalšovaného hardcorové kopáky. Tenhle Slovák není žádný nováček na scéně.

Ruce od mixáku nenechá stranou ani sám spolupořadatel párty – Skais. Však ho můžete znát již z Hardcore Operation. Ve svém setu tenhle blonďák zamixuje převážně lámaný Crossbreed, plechový Industrial a klasický hardcore. Prostě bordel, jak se patří.

Nad ránem bude zapotřebí ještě přitvrdit, takže se zrychlí už tak vyšponované tempo. Se svým Terror a Hardcore setem se představí místní STK Crew. Na závěr si zašílíme s DJem SmaSh C3, který se nebude bát zrychlit z Terroru na speedcore.

Takže dorazte, Hardcoreheads, uděláme spolu párty, na kterou Ostrava bude vzpomínat. Tohle parádní industriální město si zaslouží tvrdou akci, kde se bude rubat. Cena je taky hardcore. Na místě koupíte vstup do 22hod za 100 czk/ 4 eura. Pokud se módně opozdíte a přijdete o rozjezd, zacálujete 150 czk / 6eur.

Naše akce:

https://www.youtube.com/watch?v=e38YhPR9fLQ

https://www.youtube.com/watch?v=qqn8EaznMc4

https://www.youtube.com/watch?v=2BKjYbrPIgk

11988742_10203625687563088_1607297487506014265_n

Komentáře jsou vypnuty.