Je čas na drsnou drum&bassovou terapii v Českých Budějovicích!Publikoval Datum


Therapy Sessions CZ se po deseti letech existence a tvrdé dřiny stala známým pojmem na české drum&bassové scéně a nejnavštěvovanější akcí svého druhu v jihočeském regionu, a to především díky masivní podpoře fanoušků tvrdého a temného DnB z celé ČR i ze zahraničí, paradoxně možná právě kvůli své drsné podobě, která je pro mnohé hudebně nestravitelná a uslyšíte ji na málokteré párty.

Je čas otevřít novou terapeutickou kapitolu a vkročit společně do další dekády – s novými objevy, inovativním přístupem a předchozími zkušenostmi posouvat limity pro maximální hudební i vizuální zážitek. Pro některé je Therapy pouhým slovem, ale znalí vědí, že originál je jen jeden a pouze za souslovím Therapy Sessions se skrývá celosvětově fungující projekt starý více než 15 let a my máme tu čest vám tuto zkušenost jednou za rok exkluzivně zprostředkovat v České Republice. Letos se v pestrém a nabitém lineupu představí nezastavitelná dvojice Triamer & Nagato z Ruska, neurofunkový talent Merikan z Itálie, hardcorový řezník Detest z Německa a místní úspěšný producent Forbidden Society!

Zveme vás na 11. díl Therapy Sessions Czech Republic, který se koná v pátek 13. 10. 2017 v Českých Budějovicích v KD Vltava.
Jedno je jisté – bude to nářez! Potřebujete terapii!!!
Sledujte videosestřih z předchozího ročníku: https://youtu.be/P5kHT0Barxw
Navštivte naše stránky: www.therapysessions.cz
Předprodej: bit.ly/TS_CZ_2017_Tickets

————————————————————————————————————————————-

It’s time for a rough drum&bass therapy in České Budějovice!

After ten years of existence and hard work, Therapy Sessions CZ became a phenomenon on the Czech DnB scene and the most attended event of its kind in the South Bohemian Region, especially owing to the massive support of hard & dark DnB fans from all over Czech Republic and abroad, ironically maybe due to its raw and unique musical nature, which many can’t stand.

It’s time to open a new therapeutic chapter and enter the next decade together – to push the limits for maximum musical and visual experience with new discoveries, innovative aproach and achieved knowledge and skills. For some, Therapy is a mere word, but the acquainted know there is only one original and the collocation „Therapy Sessions“ stands for a worldwide project running more than 15 years and we are honoured to exclusivelly bring you this experience in the Czech Republic once a year. Our varied and heavy loaded lineup will introduce the unstoppable duo Triamer & Nagato from Russia, neurofunk smasher Merikan from Italy, hardcore butcher Detest from Germany and successful Czech producer Forbidden Society!

We invite you to the 11th year of Therapy Sessions Czech Republic, taking place on Friday 13th October 2017 in the city of České Budějovice at KD Vltava. One thing is certain – there will be madness! You need therapy!!!
Watch last year’s aftermovie: https://youtu.be/P5kHT0Barxw
Visit our website: www.therapysessions.cz
Buy tickets: bit.ly/TS_CZ_2017_Tickets

 

Komentáře jsou vypnuty.