Facebook Youtube Twitter Přidat akci

Nadupaný drumandbass z Vídně míří na Pig Fest Wonderland

Autor: Pondys | Datum: 17.3.2011 | Rubriky: Akce |

Možná byste nečekali, že zrovna Vídeň bude plodit dobré drumandbassové producenty a dýdžeje, ale Camo & Krooked, rakouská drumandbassová dvojka, to rozhodně potvrzuje.

Jde o dva kamarády, občanskými jmény Reinhard Rietsch a Markus Wagner, kterému bude teprve 22 let. Dvojice spolu hraje od roku 2005, před tím hráli a tvořili každý sám. K drumandbassu se oba dostali přes skateboarding a hip hop a za těch pár let, co působí, se jim podařilo získat si mnohé uznání.

Od roku 2008 členy Futureboundova labelu Viper records a také šampiony Drum&BassArena Awards 2010 v kategorii nejlepší nováček mezi djs.

Pravidelně hostují v pořadu legendárního dj Grooveridera na Radiu 1 a ten je také označil za jedny z největších talentů dnešní doby.

Nejlépe o tom vypovídá fakt, že jim vycházejí tracky na takových labelech jako je třeba Berzerk, Renegade Hardware, Basswerk, Dirty Habit, Nasca, Hospital a Viper rec.

I na živo jsou Camo & Krooked velmi energičtí. Můžete se o tom přesvědčit už brzo,  na prvním dnu Pig Festu, 25.3. 2011.

 

set: ZDE

 

Youtube:


Štítky: , , , , ,

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 
Hledej
Události
Facebook