PROJECT ONE na Electric Love Festivalu v rakouském Salzburgu!Publikoval Datum


Tento týden se v rakouském Salzburgu koná jeden z největších festivalů elektronické hudby Electric Love. S více než 120 umělci ve svém lineupu se vskutku řadí mezi nejlegendárnější setkání fanoušků elektronické hudby. Celý lineup jsme vám již představili dříve, pořadatelé si ovšem připravili vskutku lahodnou tečku na týden před festivalem. Legendární duo Project One!

Legendární spojení hardstylových jmen Wildstylez a Headhunterz vyústilo v roce 2008 v uskupení s názvem Project One. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, možným důvodem může být fakt že jste pravděpodobně přišli k Hardstylu až později po roce 2008. Tento projekt má totiž na kontě album a dohromady pouze 4 vystoupení, z čehož 2 proběhla pouze v roce 2008, zbylá dvě proběhla v listopadu a prosinci roku 2016. Historicky se tedy bude konat o velmi exkluzivní vystoupení, Project One je totiž považován za chráněné zlato hardstylové scény, jejich album ‚The Album‘ se stalo no.1 nejednoho hardstylového srdce.

Project One vystoupí na festivalu Electric Love v sobotu a to přímo na hlavní stagi, nikoliv na Q-Dance stagi. Před nimi převede publikum samotný Headhunterz z klasického EDM housu do Hardstylu, takže doporučujeme být již na toto vystoupení na místě. Posledních pár lístků je ještě v prodeji, takže honem utíkejte na https://www.electriclove.at/en/tickets/ticketshop pro váš lístek!

 

Komentáře jsou vypnuty.