BASS CONNECT Imagination WARM [email protected] Pivovar-Rychnov n/k: SUKI, WABproject, N.E.DPublikoval Datum


Vůbec první drum and bass mejdan se uskuteční v nově otevřeném klubu Dance Pivovar v Rychnově nad Kněžnou. Vezmeme to trochu po pořádku. Představíme rezidenty této akce a tím je kdo jiný než ve východních Čechách uznávaná trojice WABproject ve složení ALAH, WINYL, MC BOMBICZ, Ti umí vždy zábavu dobře načnout a o tom Vás mohli přesvědčit např. na Festivalech jako Let It Roll a klubových nocích po celé ČR viz. info níže. Dalším hostem bude dj N.E.D, který zajistí kvalitním jump up setem půdu pro dobrou zábavu. Dále pozvání přijal Promotér asi největšího festivalu u nás LET IT ROLL DJ SUKI, který se svým energickým setem rozproudí dozajista celý klub.

Klub je vybaven profesionálním audiovizualním systémem, takže se jistě máte nač těšit.-vice na http://www.dancepivovar.cz

DJ SUKI

DJ Suki patří mezi největší legendy české drum & bassové scény. Zlomeniny hraje již 10 let; před nimi se zaměřoval na hip hop nebo techno. Na party od něj lze čekat většinou veselé a skákavé rytmy zahrnující prvky reggae, specifické jsou pro něj rychlé mixy, hraní nevydaných dubplatů a stálá překvapení. Svou selekci však umí přizpůsobit každému typu akce: zvládne vystřihnout tvrdý set, stejně jako navodit pohodovou atmosféru deepovými tracky a rád si do svého bagu zabalí i desky jiných žánrů: příležitostně hraje i breakbeat nebo dubstep.

Jiz nekolik let se často představuje v DJském tandemu s jeho kolegou Pixiem. Suki hrál snad na všech místech v Čechách, mnohých na Slovensku, se svými deskami ale cestoval i do Polska, Španělska, Velké Británie nebo Indie.

Sukiho s českou taneční scénou propojilo i osmileté působení ve vinyl shopu TSP Records a hlavně promotérské schopnosti. Akce Let it Roll, vždy hojně navštěvovaná a respektovaná událost, se stala festivalem roku dle Drumandbass.cz Awards v kazdem roce. Titul party roku pak získala i jeho noc Take Control v Abatonu a v roce 2011 Drumandbass Rodeo v Matrixu. Díky těmto a mnohým dalším povedeným eventům (reggae koncerty v Lucerně, festivaly Reggae Meeting nebo Real Beat) byl již poněkolikáté osloven ke spolupráci s největšími českými festivaly na jejich dramaturgii.

http://www.letitroll.cz
http://www.motionbooking.cz

WABproject

Založeno roku 2008.
Mezi jejich úspěchy se řadí nespočet vystoupení s domácími i zahraničními producenty jako jsou například CAMO KROOKED (AT), QUEMIST (UK), DIRTYPHONICS (FR), FLUX PAVILION (UK), CASPA (UK), LOADSTAR (UK), A.M.C (UK), FRESH (UK), CRISSY CRISS (UK), CALYX TEEBEE (UK), Forbidden Society (CZ), B-Complex (SK), Aphrodite (UK), DisaZt (AT), Sigma (UK), John B. (UK), MC COPPA (UK), MC Youthstar (UK), Drumsound Bassline Smith (UK) Tantrum Desire (UK) No MOney (CZ), Brooklyn (CZ) Sayko (CZ), atd. Jejich show jste měli možnost vidět a slyšet v ROXY, FLÉDA, FAVÁL, CROSS, MATRIX atd a z letních open air festivalů se zůčastnili LET IT ROLL czech.

WABproject je uskupení 2 djs Winyla a Alaha, kteří hrají B2B na čtyři CD playery. Do vystoupení dodává flow MC Bombicz, který show přidává jistou dynamiku a performance.

http://www.wabproject.cz

DJ N.E.D

Dj a promotér z Žehušic u Kutné Hory ,který hraje již od roku 2004 se nyní věnuje pořádání Jump-Up parties s současnými světovými producenty v pražském Crossu. Účinkuje na parties po celé ČR, kde ho máte možnost slyšet s všemi našimi známými i neznámýmí djs. Mezi jeho úspěchy patří bezesporu vystoupení s djs jako DANNY WHEELER ,AXIOM , COUNTERSTRIKE ,RAW THEORY ,CALLIDE ,LEVELA ,SHUFUNK ,XMORPH ,DEMENTIA ,SHROOMBAB … Selekce je převážne tvrdší Jump Up s prvky techstepu a deepu.K hudbě se dostal už ve svých 5 letech kdy poslouchal audio pásky svého táty jako Beatles ,Europe ,Pink Floyd ,Monster Magnet ,Depeche Mode…
Na základní škole se dostal dál k kapelám a Djům jako Junkie Xl ,M83 ,Prodigy ,Leftfield ,Cj Bolland ,Justice ,Aphex Twin ,Carl Cox a další ,kteří mu nadobro otevřeli oči a určili směr kterým v elektronické hudbě vykročil .Na začátku roku 2006 jeho záliba v hudbě přechází na Djing a začíná působit v Shamanic soundu s kterým účinkoval po celé republice. V roce 2008 odchází z Shamanic soundu a zakládá vlastní projekt – Ultimate Crew,který má nyní 9 talentovaných členů (N.e.d/Clarius Symphony/Sailor/Dubtrax/Grazlik/Rootfill/Anulu/Deltaphoenix/Jamania).
V poslední době stojí za to vypíchnout pořádání parties Drumstation ,Krak Summer Fest , Konopáč fest, Friend session a Break Absorption.

BASS CONNECT je oficiálním warm upem Imagination Festivalu, který se koná 18. října na Výstavišti v Praze, Holešovicích a přiveze do ČR jména
jako jsou Dirtyphonics, Calyx & Teebee, Loadstar, Angerfist, Gancher & Ruin, Hallucinator, Tantrum Desire, Maztek, Viper XXL, Psyko Punkz a mnoho dalších!
Na místě budou k dispozici vstupenky na Imagination za levnější cenu než v předprodeji tzn. bez předprodejního poplatku v omezeném množství.
http://www.imaginationfestival.cz

1185376_653760327967627_1019603719_n

Komentáře jsou vypnuty.