BASSSTORM l L Plus, Wabproject, Dj Suki, Dj Tom !!Publikoval Dne 29.1.2013

★ BASSSTORM l L Plus, Wabproject, Dj Suki, Dj Tom !! ★

Tak a je to tady!! Na skořenický Roxet music club se poprvé v roce 2013 žene party, která rozmetává nejen sousedy v blízkém okolí ale hlavně všechny skvělé Drumandbass pařmeny a pařmenky!!

Tentokrát jsme pro vás přichystali dalšího skvělého dje a producenta z řad Technique records slovenského L PLUSe viz odkaz níže. Další dj a promotér nejvýznamnějších českých dnb akcí a festivalů LET IT ROLL je Suki.

A do třetice parta východočeských hovádek a rezidenti BASS STORMU WABproject, kteří se přehoupli do nového roku s pětiletým působením na české scéně a mají pro vás připraveno spoustu novinek co se týče djingu i show!!

V neposlední řadě se představí královéhradecký Dj TOM.

▂ ▃ ▅ ▆ █ HRAJÍ A VYSTUPUJÍ █ ▆ ▅ ▃ ▂

Main Stage: Drum and bass, Dubstep..

L PLUS (SK) (Technique rec.)
Suki (Let it Roll)
WABproject (Alah, Winyl, MC Bombicz)
Dj Tom

2nd stage: Disco

Vstupné : 70,- Kč

L PLUS (Technique rec.)

Slovenský DJ a plodný hudební producent L Plus zahájil svou drum´n´bass kariéru roku 1998 v rámci studia na bratislavské fakultě architektury. Se svou crew Trademark se brzy zapsal mezi významné interprety slovenské elektronické scény tím, že založili tradici D´n´B čtvrtků v bratislavském klubu Duna. Jeho jméno se dostalo do širšího povědomí poté, co začal svou tvorbu prezentovat na festivalech, v klubech a rádiích různých evropských zemí a vyhrál djskou soutěž Jim Beam DNB DJ wanted.

Zlomový pro něj byl rok 2007, kdy započal spolupráci s řadou významných evropských labelů jako Urban Takeover, Xporsure, Cymbalism, Intrinsic, Phunkfiction a také Viper, kde mu vyšel kultovní trek Middle East Sun, který do své kompilace Nightlife 4 zařadil i samotný Andy C.

V současné době vydává výhradně na labelu Technique Recordings. Tam mu vychází nejen vlastní skladby, ale čím dál víc také remixy pro známé anglické producenty jako je třeba Tantrum Desire, Crissy Criss nebo v poslední době John B.

Dj Suki – https://www.facebook.com/deejay.suki?fref=ts

Wabproject – https://www.facebook.com/wabproject?fref=ts

Mc Bombicz – https://www.facebook.com/pages/Mc-Bombicz/201954859846134?fref=ts

Roxet – https://www.facebook.com/roxetskorenice

Přijďte na další skvělej mejdan v domečku!!Party never die!! ;)

205634_557967137546947_841512380_n

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.