AkceNovinky

BEATS FOR LOVE POŘÁDNĚ PŘITVRDILO! V LÉTĚ DO OSTRAVY PŘILETÍ DOPE D.O.D. ČI ZATOX

V průběhu posledních týdnů jsme zveřejnili hned několik světových jmen z různých žánrů. Přibyla jména na novou Main stage, ale i na Techno či House. Do Ostravy tak dorazí nejlepší evropský hip hopový live projekt Dope D.O.D., 94. nejoblíbenější DJ světa Zatox či legenda vokálového drum and bassu Danny Byrd.

Angličan Danny Byrd je legendární producent a DJ. „Danny je jedním z prvních tvůrců vokálového drum and bassu a některé tracky jsou považovány za hymny tohoto žánru. Na scéně letos oslaví 20 let a poprvé vystoupí v Ostravě právě u nás,“ představuje jednu z dalších hvězd festivalu jeho ředitel Kamil Rudolf. Na jubilejním 5. ročníku největšího tanečního festivalu v srdci Evropy se představí i nejlepší hip hopová a rapová skupina Dope D.O.D., která pochází z Nizozemí. „Hip hop a rap v jejich podání je směsicí hardcore, dubstepu, horrorcore, grime a trapu. Za dobu své existence už spolupracovali s takovými hvězdami jako Snoop Dogg, Redman, ONYX, Korn, Limp Bizkit a mnohými dalšími,“ pokračuje Rudolf.

Sponzorováno

Hvězdy první velikosti se letos objeví i na Devastator Hardcore & Hardstyle stage. „Konkrétně hardstyle přiletí reprezentovat italský hřebec Zatox, který je 94. nejoblíbenější DJ světa za rok 2016 a jako jeden z mála hardstyle DJs zahrál 5 x v životě na Qlimaxu, největším hardstyle indoor festivalu na světě. Máme radost, že se objeví i na našem festivalu,“ komentuje další účinkující marketingový manažer Matyáš Ožana.

 

 

První účinkující zná House i Techno stage. „Anglie má ve světě taneční hudby obrovské zastoupení, a to se projevuje i na těchto dvou pódiích. House stage představí mladou, krásnou a hlavně velmi talentovanou Rachel K Collier, která nejenom hraje, ale do svých setů zároveň živě zpívá. Techno fanoušky pak přiletí roztančit Mark Reeve, který je na scéně od raných 90. let  a v roce 2016 byl jeho track ‚Run Back‘ nejprodávanější techno skladbou,“ ukončuje Ožana.

 


 

PŘEDPRODEJ ZDE!!

 

Související články

Back to top button