AkceNovinky

Chystá se na vás dvojitý nářez! Přijedou s’Aphira a Jason Little

Hardcore není jenom hudba. Jde i o životní styl a subkulturu. Ta roste, šíří se a prochází evolucí každým dnem. Věřte nebo ne i v Česku. A stejně tak naše pravidelná akce Hardcore Operation v Brně. Bez vás by nebyla tím, čím je dnes. Pátý díl bude, dá se říci, revoluční. Tentokrát na všechny natěšené hardcoreheads nečeká jeden zahraniční headliner, ale hned dva. Oba dva moc dobře znáte.

 

Tím prvním je pokérovaná dračice ze samotné bašty hardcoru – Rotterdamu! Zběsilý uptempo hardcore prokládá ještě rychlejším a tvrdším terrorem. Nebojí se kopáků, které na Faválů ucítíte od nohou, přes vnitřnosti až do kebule. Nejde o nikoho jiného než legendární s’Aphiru. Ta si na páté Hardcore Operation 5 odbude svou českou premiéru. A u ní přece nechcete chybět!

Sponzorováno

Druhý vystupující je domácím Brňákům moc dobře známý. Jde totiž o hardtechno legendu Jasona Littla, který vystoupil i na legendární párty Hardtechno Provincie. Jenže tentokrát můžete na hřebíky v pračce zapomenout. Jason zrychlil a hraje tvrději. Dnes valí totiž i uptempo hardcore, který právě zahraje v září v Brně. Bude to jeho hardcorová premiéra v Česku. Tak si ho poslechněte a zjistěte, jak se tento nezapomenutelný DJ vyvinul. Česká špička taktéž nemůže chybět. Vrací se Hungry Beats, kteří si to tentokrát za mixpultem rozdají s The Butchers. Očekávat můžete řízný frenchcore set plný produkce obou dvojic. Půjde tradičně o živé vystoupení plné atmosféry a vyklopených panáků vodky do lačných žaludků mixujících zástupců české scény. Prostě top.

Na hardcore stagi se můžete těšit i na Hanzallův crossbreed, back 2 back set slovenského Koffose a Rob2Speeda, který jste ještě neměli tu možnost jinde slyšet, italského Maniaka s oldchool nářezem a Nspirita, který brousí ve vodách hardcoru i frenchcoru. Chybět nemůže ani blonďatý pořadatel Skais, který je rád, že alespoň sobě nemusí platit za hraní honorář. V jeho setu uslyšíte drum ‚n‘ bassový neurofunk i melodičtější hardcore.

Druhé stagi bude dominovat hardtechno a techno. Rychlejší beaty zazní od Whiteckera a Trunka. Klasické techýnko zahraje Nancy a oldschoolovější techno sound zase přinese Phil Albedo. Chybět nebude ani hardstyle, který zastoupí OneBeats a Vity. Rozhodně ani na druhé stagi nebude nuda Hardcore Operation 5 se koná v Brně 9. září tradičně na Favále. Vstupenky si můžete zakoupit na místě za 190 Kč, po22hod pak za 250Kč. Těšíte se? My rozhodně ano! Buďte s námi u premiéry s’Aphiry a hardcorového setu Jasona Littla. Bude to stát za to.

★S´APHIRA (Nl)★(Hardcore/Terror)
★HUNGRY BEATS vs. THE BUTCHERS Live★ (Frenchcore/Hardcore)
★JASON LITTLE (De)★ (Uptempo Hardcore)
★HANZALL★(Crossbreed)
★ROB2SPEED (Sk) vs. KOFFOS (Sk)★(HardCore)
★THE MANIAK (It)★(Oldschoole Hardcore)
★NSPIRIT★(Frenchcore/Hardcore)
★SKAIS★(Neurofunk/HardCore)

Vedlejší stage:
★NANCY★ (Techno)
★PHIL ALBEDO★ (Oldschool Techno)
★ONEBEATS★ (HardSytle)
★WITHECKER★ (HardTechno)
★TRUNK★(HardTechno) ★VITY★ (HardStyle)

 

Související články

Back to top button