[DNB] Co bude aneb kam v březnu a dubnu?Publikoval Dne 10.3.2011

Máme tady další info o tom kam vyrazit na začátku jara. V minulém partylistu jsem neuvedl české vyhlašování zlomeností. Takže to napravuju. 18. března se v Praze v klubu Cross uskuteční Czech Drum and Bass Awards 2010. Večerem nás provedou Akira a Mamba, oba ze shadowbox crew. Za vstup dáme 120 korun, ale pokud odhlasujete do ankety dostanete dva dny před konáním akce email s poděkováním za hlas a taktéž volný vstup na tuto akci. Na hlavní stagi se můžeme těšit na djs Akira, Beast 67, Bifidus Aktif, Forbidden Society, Katcha, Mersi, Peejay, Rido, Suki a MC Jacob, MC Spiffo, MC Procter. Na druhé stagi vystoupí N.E.D., Snookey + hosté.

25.března si můžete vyrazit na akcic Resolution 22 do havířovského clubu Hawaii. Na akci zde vystoupí maďarský dj Jade, který se už předvědl na vánočním Slim Slam Drumu loňského roku. Doprovodí ho dareen, Equid, Ronygee, Goofee, Cooldy, Cyclown, Mr. Happy. Můžete se těšit na Profi RCF sound, laser visual attack a power lights. Za vstup před desátou večerní dáte 90 korun, příjdete-li později připlatíte si dvacetikorunu.

Máte-li to do Havířova trošku z ruky, nabízí se možnost navštívit první letošní Slim Slam Drum 58. – Rise Audio. Akce se klasicky pořádá v klubu Fabric v Ostravě. Představí se britští The Sect a doprovodí je Future Signal. Dále můžete za gramci čekat Rida, slovenského L-Plus a Umbu z H5N1 crew. Bohužel z miniflyeru na facebooku neumím určit kdy akce začíná ani kolik bude stát. Předpokládám, že klasický start bude v 10 veřer a za vstup 200-250 korun.

No a pokud vůbec nejste ze slezska, tak Vás může zaujmout PIG FEST, kterého je náš server partnerem. Kopa slavných djs dnb a jiných stylů se představí klasicky v garážích KD Inwest v Plzni. Na hlavní Amundsen Stagi můžeme čekat jména jako Aphrodite, Camo & Krooked, B-COMPLEX, AKIRA VS. BIFIDUS AKTIF , 2K, Killa vs. Doox či Dredli. Na vedlejší Green Home Hard Stagi se můžeme těšit na českou elitu v čele djs jako je X.Morph, Sayko, Dry-rot, SMario, Crash, Syndrome a Vulcanic.

Na apríla se můžete vydat do brněnské Flédy, kde se bude konat opět akcička Break 4 Beats. Hlavním trhákem bude určitě Gridlok, který k nám přiletí z USA, line-up doplní opět anglikáni Blokhe4d, a dále Sayko, SMario, dry-rot, Elwira, Hrr.nec. Za vlez dáte 190 a později 240 korun. Začátek čekejte od 9 večerní.

Poslední akcička, na kteoru chci upozornit je Drumstation, na kteoru opět můžete zavítat do Crossu. Bohužel bližší info než lineup nemám. Na akci tedy vystoupí anglická dnb legenda Callide a doprovodí ho Computerartist, N.E.D., Hrr.nec, Eska, Tony. Taktéž se můžete těšit na druhou stage.

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.