[DNB] Co bude aneb partylist na únor a březen?Publikoval Dne 23.2.2011

Tak se nám to blíží. Ptáte se co? Přece svátek první poloviny roku, český Let It Roll. Konečně se můžeme odpoutat od normálních klasických dnb nocí v klubech a zakalit na dvou stagích na nejznámější hvězdy drum and bassu světa.

To ale není všechno, co se bude dít. První březnový víkend obsadí brněnskou Flédu francouzští Katharsys. K nim se na hlavní stagi připojí známý český dj a začínající producent Dry-Rot, či jména jako Spool, Golly, Ufo, Vendeta Contest Winner. Na BreakMatch Stagi se ukážou FunkMoguls, iGore Electric Circus, Yak nebo Koltyk (Pohon) . Start akcičky můžete očekávat o půl deváte, za vstup dáte čtyři pětky a po 22 hodině zaplatíte kilčo.

Ve stejný den, tedy 4.března, se v pražském Crossu objeví Jenna G na akci Steppin‘ Meets Deorbital Night. Na stagi ji budou oporou Ark, Kyanid, BabeLN, Eddrum, Mini, Vitt3k, Mersi a Dr Smeghead. Za vstup před 9 dáte 70 korun a po deváté zaplatíte o třicet korunek více.

11. března se můžete vydat do rakouského hlavního města. Ve Vídni si můžete potom poslechnout junglovou legendu Shy FX, kterého se svým hlasem doprovodí Stamina MC. Další jména na stagi budou Koe, Frag, Generic, Much`n`Daice, MC H.O.F.I., MC Rix.

Pokud je pro vás do Vídně daleko, tak můžete zkusit Ústí nad Orlicí, taktéž 11 den v březnu. Tam se v kulturáku na akci Handshake ukáže česká smetánka. Philip TBC, Sayko, Pixie, Side9000, Alah, Winyl, MC Bombicz, MC Katrin a Jannis.

Jestli se ale chystáte na delší návštěvu Vídně, tak si každopádně nenechte ujít nejznámější celoevropský dnb fenomén Therapy Session. Na něm se objeví rozsekávači jako Eye-D, bráchové Goncharenkovi Gancher & Ruin, britský Future Signal či polský Brainpain. Spolu s nimi vystoupí Zubcore, Splinta, Pandora, Chinch a MC Davox.

A aby toho nebylo málo, tak k nám dorazí anglický producent Futurebound, kterýžto zahraje na dalším pokračování dnb noci Cirkus. Pokud to nemáte daleko do Opavy, kde právě Futurebound vystoupí v Klubu Art. Doprovodí ho český Juanita Juarez AKA Brooklyn, Joker 666, Stanec či Proud. Startujeme v 9 hodin a na vlez si připravte devadesáti korunu.

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.