[DNB] Computerartist o návštěvě v OpavěPublikoval Dne 20.1.2011

Bohužel mě Computerartist (v rozhovoru jako CA) napsal trošku později než jsem myslel, tak vám aspoň teď do nového threadu přináším rozhovor s ním. Je vesměs o něm a o opavské akci, kteoru pořádá Clownfish Crew v klubu Place na akci Drum’n’bass in the Place.

Phorbo: Takže… pověz nám něco málo o sobě.
CA: Tak je mi 25, narodil jsem se a žiju v Havířově, no a dál nevím, co bych o sobě řekl. Asi si teď na nic moc zajímavého nevzpomenu:)

Phorbo: Kdy ses dostal k drum and bassu? Kdy nějak jenom poslechově (a jestli si třeba vzpomeneš co to byl za track) a potom kdy se to překulilo ve hraní a v produkci?

CA: K drum and bassu jsem se dostal docela pozdě, asi tak před 6 lety.Vzpomínám si, že jsem si docela ulítával na jump upu jednu dobu, a největší modla byl pro mně Pixie:) Netrvalo to ale moc dlouho, a objevil jsem tu temnější stránku drum and bassu. Myslím, že to začlo někde u Calyxe a Audia. Pak jsem objevil Noisii, Spora, Phace atd. a už jsem neposlouchal skoro nic jiného:) Produkci se věnuju asi něco přes 3 roky a s hraním jsem začal teprve před rokem.

Phorbo:Na který svůj track si nejvíce pyšný?
CA: Momentálně musím říct, že asi na poslední věc, kterou jsem udělal, a to Full Cycle (http://soundcloud.com/computerartist/computerartist-full-cycle). Jinak se dá říct, že na všechno, co jsem udělal, jsem pyšný, i když s odstupem času si sem tam říkám, že todle, nebo tady to mohlo být jinak.

Phorbo: Kdesi jsem viděl přirovnání, že Computerartist je havířovský Spor? Souhlasíš s tím?
CA: He he 😀 Jo, todle slyším docela často, a musím se přiznat, že takové přirovnání mi vůbec nevadí. Stylově asi určitě, je to jeden z producentů, co mně nejvíce inspirují, a tak to musí jiít někde znát. SPOR je ale trošku jinačí liga a na scéně už toho dokázal hrozně moc, já jsem ještě pořád zelenáč, a to nejlepší, doufám, mám ještě před sebou.

Phorbo: A teď něco k akci Drum and bass in the place. Budeš hrát v Opavě poprvé?
CA: V Opavě budu hrát už po třetí, ale první 2 akce byly v klubu Mrkev. bylo to tam fajn, přišlo i docela dost lidí a atmosféra byla super.

Phorbo: Jak se těšíš?
CA: Těším se dost, ale to se dá říct o každé párty, na které mám hrát. V Opavě to vždycky bylo hodně v pohodě, a tak věřím, že lidi přijdou i tentokrát v hojném počtu a užijem si spolu pořádnou kalbu.

Phorbo: A co chystáš zahrát?
CA: Tak todle zjistí až lidi, kteří se ukážou v sobotu v klubu Place:) Ale určitě se v mém setu objeví nějaké novinky, jak moje, tak od ostatních producentů, potom nějaké to šílené elektro a určitě si zahraju i dubstep.

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.