0%

[DNB] Drum’n’Noize Open-airPublikoval Dne 20.7.2011

Bydlítě na Opavsku a milujete zlomený beat? Rádi si zaskáčete na čerstvém vzduchu na zvučná jména slezských dj’s? Tak to přijeďte na akci Drum’n’Noize!

Djeezzy si na Severní Moravě už vydobil své jméno. Matador opavské scény a rezident a zakladatel drum’n’bassové noci Drum’N’Noize v opavském music clubu 13 má něco za sebou. Host v rádiu Helax ve Fatal Error Factory, která se specializuje na zlomeniny, hraní na Slim Slam Drumu v ostravském Fabriku či hraní na drum’n’bassové noci Dark Sun v Marleyi. Jenže to Djeezzymu nebylo dost a tak přišel s nápadem udělat Open air.

Na akci přijali pozvání z fenštátské crew Frenbass djka Nikisha, dvoikotroikový ničitel Imo-Tep, samotný velký Djeezzy, Majal rezident z Mrkve, Kossa z Concrete Culture a Mycash & Douzee z Havířovského Bass Force. Mezi mluviči se objeví opavská hvězda mikrofonu a člen Clownfish crew MC Cagi, který předvede svůj dnb/dubstep beatbox a také z ostravského Psychocirkusu MC Getto.

Akce se koná na služovické myslivně, která je kousek pod vesnicí. Z Opavy se dostanete bez problémů autobusy, jak večer, tak i ráno. Domluvany jsou i 7-mi místné taxi za solidní ceny. Za vlez na akci dáte pouhých 60 korun. GPS location: 49°59’3.088″N, 17°59’18.975″E

 

Phorbo: Si zakladatel klasické opavské party Drum’n’Noize. Co tě vedlo k uspořádání prvniho DNN open-airu?
Djeezzy: Tak řekl jsem si, když je to léto, tak proč konečně nezkusit open air. Je to můj prvni tak uvidíme 🙂

Phorbo: Jak velký je rozdíl v zařizování akce v klubu a akce někde venku? Je třeba velký problém sehnat lukrativní místo, kde to nikomu vadit nebude?
Djeezzy: To si řekl úplne přesně. S místem to je dnes velký problém. Fajn míst je dost, ale všude najednou všem vadí hluk atd., proto to mnohé obce nechtejí povolit. A co se jinak zařizovaní akci venku týče, je s tím o něco víc starostí než v klubu to je jasné..

Phorbo: Jak se tvářili Nikisha s takovým Imo-tepem, že jedou hrát do takovýho zapadákova na prajzskou?
Djeezzy: Přijali to úplně v klidu, ješte se mi nestalo, že by mi nejakě dnb dj řekl: do takové díry hrát nejedu 🙂 Navic Imotepa znám osobně už od svých začátků hraní dnb a Nikisha se jeví jako velká pohodářka 🙂

Phorbo: Na co všechno se na místě můžou účastníci akce těšit?
Djeezzy: Tak předevšim na dobrou hudbu, dobré pití a dobré jídlo. Bude masivní sound od RCF, Megaton & JBL cca 8kW, 4 x classic laser + 1 anime laser, strobo, projece, bar, gril, malý parking.

Nakonec teda přeju ať hlavně výjde počasí i když má být větší část areálu zastřešena, ale přece jenom open air na suchu je víc košér než v blátě…

Komentáře jsou vypnuty.