[DNB] Svátek vyznavačů zlomeného beatu se blíží…Publikoval Dne 30.12.2010

Fanoušci drum’n’bassu se opět dočkají. Druhý největší zlomený svátek v ČR (samozřejmě druhý, protože první je LIR pořádáný v létě) přichází.  25. února se v prostorách na Kolbenově ulici č. 40 uspořádá 21. pokračování slavného drum and bassového počinu Let It Roll (dále jen LIR). Na akci také oslaví své 4. výročí hudební server Sety.cz.

Na hlavní, tedy 4th aniversary Sety.cz stagi, se můžeme těšit na dvojici Chase and Status z anglie, kterým svým mluveným projevem pomůže MC Rage. Největší zážitek (aspoň dle mého mínění) předvede francouzský projekt Dirtyphonics, kde všichni čtyři členové předvedou live vystoupení. Spolu s nimi vystoupí také jeden z nejznámějších britských dj’s současnosti Spor z labelu Lifted a stále známější projekt Sigma.

Na druhé Take Control / Dustep alliance stagi vystoupí dubstepoví Hatcha a oba z dvojice Bar 9. Od půlnoci se stage přepíná na drum’n’bass kde vystoupí The Upbeats, slavní Counterstrike a zakladatel anglického labelu Lifted Music Chris Renegade.

Kdo si nekoupil lupen před prosincem za 445 korun, tak nyní už zaplatí 600kč. Kdo by měl zájem o VIP vstup tak 600+příplatek, který se vztahuje na vstup bez čekání, lepší ceny drinků na barech a více místa k sezení.

Pro bližší informace o akci Let It Roll naleznete zde www.letitroll.cz

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.