(D)rambajs – HOOFBEATS.CZ night – Apoka, B-style, Joshu4Publikoval Dne 17.4.2013

DJs

◄◄◄ APOKA ►►►
Pochází z mladé generace poslucháčů zlomených beatů. Na první dnb akci v roce 2006 bylo rozhodnuto jakým hudebním směrem se bude v životě ubírat. K djingu se dostal až v roce 2010, kdy si koupil gramofony a vinyly. Na záčátku roku 2011 si ho pod svá křídla vzala Hoofbeats crew. Od té doby si zahrál po boku několika známých českých djs jako třeba Rido, Brooklyn, No Money nebo Forbidden Society. Také si zahrál vedle francouského člena projektu Katharsys, Ed Rushe, Audia, L.A.O.S., Neonlight, Allied, Insideinfo, The Panacea, Limewax, B-Complex, L-Plus a další. Snaží se hrát tracky, které lidi na parketě rozhýbou.
http://www.hoofbeats.cz/crew/apoka

◄◄◄ B-STYLE ►►►
B-style aka Bastyll se dostal k elektronické hudbě v roce 2000, tehdy si do svého PC nainstaloval jednu z prvních verzí programu TRAKTOR a začal experimentovat. Téhož roku se seznamuje s již tehdy hrajícím Shadem (basstards crew) ,který ho společne s Romanou (exdust crew) vezmou pod svá křídla a naučí hrát na gramce. V roce 2001 si kupuje své první gramofony a mix ( technics 1210 + eceler 3 ) a začíná karieru po boku Shadeho a Romany za Basstards crew. Prvotní orientace směřovala k hutným beatům a bassům ( Triple Vision, Klute, Moving Shadow, Various Artists, Rascal and Clone, Konflict ). V následujících letech se objevuje na různých akcích a v klubech po celé ČR ( RED BOX, BASS da CASTLE, CZECHTEK, BASSHYSTERIA, // CROSS, PUNTO AZUL, GOLEM ). V roce 2007 se stává rezidentním djem Olomouckého Metro Klubu, kde rozšířil svůj repertoar o breakbeat a house music. Především Breakbeat, u kterého zůstal na dlouhé 3 roky , je jeho největší vášní [ Stanton warriors, Deekline, Red Polo, Vandal, Koma Bones). V současné době od něj mužete slyšet Dnb a Breakbeat sety založené především na čistých a dynamických mixech.
http://www.hoofbeats.cz/crew/b-style

◄◄◄ JOSHU4 ►►►
Nastartoval svou kariéru přibližně v roce 2007, ve kterém začal pořádat akce pro blízký okruh přátel a mimo to se i snažil pořádat turnaje ve stolním fotbálku. Jeho kariéra pokračovala v roce 2008 tím, že pomáhal u dnb párty Resonant Dungeon, kde vypomáhal a podporoval skrz propagaci. Byl natolik unešen světem dnb, proto 21. srpna 2009 udělal svou první párty Hoofbeats, která pro něj byla dobrý start a postavila ho na nohy jako dobrého promotéra. V letech 2010-2011 založil Hoofbeats Crew a dal do kupy talenty z okolí. A dnes, v roce 2012, začíná hrát na gramofony / cd přehrávače a vystupuje nejen na párty Hoofbeats. Zahrál si také po boku Katharsys, Forbidden Society, Allied, Neonlight, Insideinfo, Aphrodite, Panacea, Limewax a další. Taky vystupuje i mimo Českou republiku jako třeba Slovensko, Polsko. Od počátku se soustředí nejvíce na Neurofunk, Mainstream a sem tam si uletí na electro housu.
http://www.hoofbeats.cz/crew/joshu4

◄◄◄ DZOSKA ►►►
Mladý DJ a producent z blízkého Slavkova u Brna a společně s DJ Smithem fungují pod labelem Smith production.

http://www.facebook.com/dzoska.fans
http://www.soundcloud.com/fake-live-music
http://www.facebook.com/SmithProduction

◄◄◄ ANTROYD ►►►
http://www.facebook.com/DJAnTroyd
http://www.mixcloud.com/AnTroyd

◄◄◄ WOMEC ►►►
http://www.facebook.com/dj.womec
http://www.mixcloud.com/WoMec

◄◄◄ http://www.kookidirt.cz ►►►