EXPLORATION FESTIVAL ZVEŘEJŇUJE KOMPLETNÍ ZAHRANIČNÍ LINE UP!Publikoval Dne 13.5.2016

Exploration Festival uvede 19.-20.8.2015 ve festivalovém areálu u Svojšic dvě stage, na kterých se objeví světoznámá jména reprezentující drum & bass, hardstyle, hardtechno a hardcore. Mezi headlinery festivalu se objeví např. Black Sun Empire, Misanthrop vs. Emperor, Dj Day-Már, Viper XXL, Digital Punk, Katharsys, The Sickest Squad, Digital Punk a desítky dalších.

Exploration Festival je letní verze zimního indoor festivalu Imagination, který se každoročně koná na podzim v Praze. První ročník Explorationu, který se konal v roce 2015 na pískovně Oplatil, sklidil velmi pozitivní ohlasy, návštěvníci si festival po jeho skončení na oficiální události chválili. Druhý ročník letního festivalu si pro vás přichystal novou lokaci, 16 zahraničních jmen z nichž se několik ukáže v ČR poprvé a masivní domácí support.

Celovíkendové vstupenky jsou k dispozici pouze za 600 Kč v síti Ticketportal a kempování na festivalu bude zdarma! Vychutnejte si aftermovie z loňského ročníku a nalaďte se na léto.

<iframe width=“560″ height=“315″ src=“https://www.youtube.com/embed/wJGXZG05ABs“ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe> (https://youtu.be/wJGXZG05ABs) Koupit vstupenky: www.exploration.cz/cs/tickets Website festivalu: www.exploration.cz Oficiální facebook událost: http://bit.ly/Exploration_OA_Event

Plakát letošního ročníku:
Explo 3 wave foreign

Digital Punk https://youtu.be/kBS9-MClUKI

Black Sun Empire https://youtu.be/v5pFM7cxxms

DJ Day-Már https://youtu.be/NE6-5zSmodQ

Viper XXL https://youtu.be/_BZ-Hcyzetk

Maztek https://youtu.be/k0HGg9J7sv0