HARDCORE MADNESS vol.2Publikoval Dne 29.3.2016

Ostravští milovníci hardcoru ukázali, že má místo nejenom v jejich srdcích, ale i v jejich rodném hutnickém městě. Hardcore Madness v legendárním Fabricu s hvězdným Le Baskem byl parádní, ale tím hardcorové a frenchorové šílenství v Ostravě nekončí.

16.4. 2016 se klubovka Hardcore Madness vrátí do nejslavnějšího ostravského klubu v druhé edici, která bude zaměřena na české interprety a uslyšíte na ní domácí špičku, stejně jako slovenské sousedy. Je libo hardcore, frenchcore nebo i tvrdší hudbu? Nebojte, všechno bude!

Headlinery druhého dílu bude nejznámější české duo Hungry Beats, které připraví hutný frenchcore set plný novinek. Půjde totiž o versus souboj s nováčky The Buchters, kteří vzali domácí scénu atakem a tvoří ujetý a osobitý frenchcore. Společně se představí ve dvouhodinovém setu, na který vaše uši jen tak nezapomenou.

Hungry Beats v Ostravě nebudou lenit a popíjet místní slivovici. Chystají pro vás hudební zábavu na celý večer. Zahrají totiž i se svým druhým projektem District7, jehož plechové kopáky potěší vyznavače industrialu, stejně jako crossbreedu. Nepůjde o nic pro slabé nátury.

A pokud byste raději ještě něco rychlejšího nebo šílenějšího, na své si přijdete při live vystoupení undergroundového čuněte Kurwastyle Project. Tenhle démon vám zahraje hudbu dvakrát rychlejší než všichni ostatní. Z jeho extrémních splittercore a Terror prasáren se vám bude točit hlava.

Ale i zbytek domácích i slovenských vystupujících bude stát za to. Sousední Koffos zahraje líbivý mainstream, Skais zmixuje crossbreed i hardcore, hard nadšence potěší místní Ostravák Mucha se svým Franchcorem/Hardcorem a na zahřátí to rozjede hardstylem Slovák Kizzah. Zazní euphoric i pořádný reverse bass.

Tak neváhejte, pokud jsou tvrdší elektronické styly vaší krevní skupinou, rozhodně dorazte. Hardcore Madness vol. 2 je zároveň warm-upem k druhému ročníku Exploration Festivalu, na němž se bude hrát hardcore, hardstyle i drum ’n‘ bass a uskuteční se 19. a 20. 8. v Pardubickém kraji. Vstup na naší ostravskou klubovku je za babku. Do 22:00 za 100 kaček a poté za 150 korun.
___________________________________________
✘ DŮLEŽITÉ ODKAZY

http://www.fabric.cz
http://www.facebook.com/fabric.ostrava
http://www.instagram.com/fabric_ostrava

 

12592748_711233572346477_2343364797870864954_n

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.