HardCore Operation opět vypukne v Brně 11.3.2016Publikoval Datum


Vážení dámy a pánové, gabbeři, gabberky, hardcoráři, hardcorářky a všichni příznivci tvrdé elektronické hudby, brněnskou klubovou party Hardcore Operation nemusíme asi představovat, nicméně pro ty kteří neví o co jde, zde máme menší rekapitulaci a představení.

Hardcore Operation vznikla jako podpora a rozvoj core stylů tvrdé elektronické hudby. Na akci si najdou své ať už příznivci mainstream hardcore music tak i tvrších stylů elektronické hudby. Hardcore Operation si vytkla za cíl být leadrem clubové hard scény na Jižní Moravě. Ve spolupráci s internetový obchodem czcoreshop.com tak vytváří unikátní projekt, pro všechny co to mají rádi tvrdě. 11.3.2016 pro Vás nachystala další díl s pořadovým číslem 4.
Jako hlavní hvězdu si vzala italskou hvězdu Andy the Core, který svým uptempo hardcore dobývá klubové, halové i festivalové akce v Evropě. V České Republice vystoupil na prosincové halové X-Massacre party a podle ohlasů si získal srdce mnohých fanoušků. Jelikož tento dj a producent šíří neopakovatelné zážitky i na klubových parties, přivážíme Vám ho nyní do Brna do music clubu Favál a věříme, že mu uděláte stejně neopakovatelnou atmosféru jako ostatní fanoušci v Evropě.

Kdo další vystoupí na naší HC operaci?
Ano budou to chirurgové z District 7 se svým novým vystoupením v maskách a neotřelým industrial HC/crossbreedovým setem. Tento druhý projekt od producentského dua Hungry Beats Vás určitě bude bavit a spolu s jejich novým vystoupením v maskách vygraduje naší noc do maximálního rauše. Dalším z vystupujících je legenda slovenské scény dj Rob2Speed, který již dlouhou dobu hraje hardcore nejen na slovenských,ale i rakouský parties. My máme čest ho poprvé přivítat na naší party a rozšířit Vám tak hudební obzory o tohoto slovenského mága. Producentské duo Hardcore Fuckers netřeba mnohým představovat. Tito mladí a nadějní jihočeští producenti jsou známí především z takových parties jako je Therapy Session, X-Massacreslovenské Resurrection, Prague nightmares party, Devastator a mnoho dalších. Crossbreed a hardcore to těmto chlapcům není cizí a proto si přijde na své nejeden fanoušek Neura a tvrdého dnb/coru. Dalším z vystupujících je pražský dj Geez, který hraje jak crossbreed tak i terror. Tohoto djs jste mohli slyšet na Let it rollu na PNR stagei, kde jeho set byl doslova kosti lámající…. Za mainstream hardcore se představí Dj Ychy vs. Calgarry z Prague Nightmare. Ze Slovenska pak již stálice dj Koffos,který již také nastoupil na novou producentskou dráhu. Za pořadatele vystoupí dj Skais, který se předvedl i na dalších moravských parties.

A jelikož je party konána v Brně nesmíme zapomínat i na druhou stage,která bude zasvěcena technu a hardstylu. Za HardTechno se představí dj Peterson a za Techno djNo On. Tytomládence jste mohli vidět jak na Apokalypse či Beat For Love. Za Hardstyle Maicuss, slovenský oNeBeats a z Kralup nad Vltavou přijede Darkwizzard. Za Hardcore/DnB se nám představí pořadatel Morák festivalu dj Bitchswitch. Díky spolupořadatelství s internetovým eshopem czcoreshop.com máte přímo na parties možnost zakoupit originální oblečení a doplňky vystupujících djs a zastupujících labelů. Věříme, že se Vám 4. díl bude líbit stejně jako první 3 díly, pozvete své kamarády místní i přespolní a ukážete, že společně jsme Hardcore!
Událost: https://www.facebook.com/events/116233868743301/ S přáním hezkého dne a hardcore kopáku v duši Vaše: Hardcore Operation crew.

Předprodej za 140kč můžete zakoupit přímo v clubu Favál. Další z možností je přímo u Skaise a nebo bankovním převodem na účet: 2610585033/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno) lístek Vám bude rezervován a v den akce u vstupu si jej můžete vyzvednout. Poslední variantou je: https://www.czcoreshop.com/Hardcore-Operation-4-d635.htm Na místě: 170kč Po 22hod: 200kč Po 23hod: 220kč

AfterMovie3: https://www.youtube.com/watch?v=gwS5zGHiOlY

Hlavní stage:
★ANDY THE CORE (It)★ (Hardcore)
★DISTRICT7★ (Crossbreed/Hardcore)
★GEEZ★ (Hardcore)
★YCHY vs. CALGARRY ★ (Hardcore)
★ROB2SPEED (SK)★ (Hardcore)
★HARDCORE FUCKERS★ (Crossbreed/Hardcore)
★KOFFOS (Sk)★ (HardCore)
★SKAIS★ (Hardcore/Crossbreed/Industrial)
★ESKI★ (Hardtek) Vedlejší stage:
★PETERSON★ (Hardtechno)
★MAICUSS★ (Hardstyle)
★NO-ON★ (Techno)
★ONEBEATS (Sk)★ (Hardstyle)
★DARKWIZZARD★ (Hardstyle)
★BITCHSWITCH★ (Crossbreed/HardcoreDnB)

Projekce: ★VJ ZAE★

12435599_10203810542343302_1937506809_n

Komentáře jsou vypnuty.