AkceZ domácí scény

Hardstylová Rezonance je zpět!

Hardstylová Rezonance je zpět ve vší parádě, se vším všudy a hlavně na ní jako fanoušek hardstylu opravdu NESMÍTE chybět! A navíc, za kilo!

Po roční odmlce se vrací pravidelná klubová noc naplněná Hardstylem!  Přidejte se k nám 1. února na noc začínající od Euphoric přes Raw Hardstyle až po Hardcore a Frenchcore!
Začátek akce je ve 23h.

Rezonance je klubová noc konaná v už skoro domácím klubu Storm Club Prague, který se pišní nejen skvělým zvukem ale skvělou atmosférou přímo pro tento typ akcí. Akce má už několikaletou tradici jako samostatná akce či jako warm-up např. Imagination festivalu, potažmo Devastator stage. Za svou historii pozvala již AniMe, Omegatypez, In-Phase a mnoho dalších. Pořádána je poněkolikáté a vždy se vám, návštěvníkům, líbílo.

DJs se řadí mezi nejlepší české hardstylové umělce jako jsou nepostradatelný Korty, šílená Mejsi, Crane, duo Sixtas, půvabná Le Sana, Sinnerz a klasik George Crusher.

Pokuď nevíte co s časem před akcí, můžete se zúčastnit Na Pivo s Rezonance, tedy společného posezení se špičkou české Hardstylové scény. Začíná se ve 20h v Hostinci u Slovanské Lípy který je hned za rohem Storm Club Prague.

Těšíme se na vás!

Facebook událost

✖ TICKETS ✖
Vstupenky budou k dispozici na místě.
Tickets available at the doors.
Do půlnoci – 100 Kč / till midnight 100 czk
Po půlnoci – 150 Kč / after midnight 150 czk

 

Související články

Back to top button