Main stage: DUTCH MASTER FEDDE LE GRAND RETURNS TO THE CZECH REPUBLIC!Publikoval Dne 31.5.2011

Ještě vám zní v uších úžasný set Fedde le Granda ze sobotní Sensation? Pro všechny fanoušky tohoto skvělého holandského DJe a producenta, který v sobotu opět rozpumpoval celou O2 arenu, máme skvělou zprávu. Fedde le Grand bude jedním z headlinerů letošního ročníku festivalu Pleasure Island!

Fedde le Grand nenápadně přešel z mezinárodního hitparádového hitu „Put Your Hands Up for Detroit“ z roku 2006, k vytvoření pozice jednoho z nejžádanějších houseových DJs planety, a dál úspěšně dobývá taneční parkety po celém světě. Jeho další hity jako „Let Me Think About It“ či jeden z posledních hitů „Let Me Be Real“, které se držely v top desítce slavné hitparády MTV Dance Floor Chart, určitě také znáte. Se zdánlivě nikdy nekončící sérií hitparádových hitů a remixů, a s jeho schopností hrát pro davy jako žádný jiný, je snadné pochopit, proč Fedde Le Grand patří mezi ty nejoblíbenější. Tento smyslný holanďan, majitel labelu Flamingo Recordings a držitel několika světových cen i nominací, má za sebou další náročný rok. Rok, který ho opět posunul o další krok ve své kariéře.

Fedde le Grand má na svém kontě kromě úspěchu se svým posledním albem „Output“, na kterém spolupracoval s takovými jmény jako Rob Birch (Stereo MCs), Will.i.am, Mr. V (NYC), Mitch Crown, Ida Corr, Camille Jones a Andy & Dorothy Sherman,  také remixy pro hvězdy jako jsou Madonna, Robbie Williams, Will.i.am či Martin Solveig. Je držitelem několika světových cen i nominací za svou produkci.

Na srpnovém festivalu Pleasure Island, Fedde le Grand vystoupí v rámci hlavní open-air main stage po boku dalších neméně známých jmen, jakými budou Mark Knight, Sander van Doorn, či Sunnery James & Ryan Marciano.

Fedde le Grand – Metrum (Official Promo): http://www.youtube.com/watch?v=vUGlPP6DjIA&feature=player_embedded

http://www.feddelegrand.com
http://www.facebook.com/feddelegrand
http://www.myspace.com/djfeddelegrand
http://www.twitter.com/DJFeddeleGrand
http://www.youtube.com/feddelegrand

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.