MARCO V – T.A.O JIŽ TENTO PÁTEK V KLUBU SASAZU!Publikoval Dne 1.7.2011

Již tento pátek poctí Českou republiku exkluzivním čtyř hodinovým setem populární holandský DJ Marco V. V Praze se v klubovém prostředí představí vůbec poprvé, a tentokrát přijede se speciální uměleckou audiovizuální show, která nese název T.A.O. T.A.O je novým konceptem, se kterým nyní Marco V cestuje po světě. Název je zkratkou výrazu The Art Of, který nyní přichází v mnoha podobách, formách a způsobech.

Holešovický klub SaSaZu se návštěvníkům otevře ve 21.30. Party ve 22.00 odstartuje přední český DJ/Producent Michal Poliak. Ve 23.00 si pro vás přichystá porci toho nejlepšího electra velmi speciální host, tajemný muž se zelenou maskou, který si říká Dr. Lektroluv. Hodinu po půlnoci nastoupí očekávaný Marco V ve čtyřhodinovém audiovizuálním setu, který bude sám koordinovat, synchronizovat a ovládat spolu se svou audovizuální show. V 05.00 zahraje závěrečný set opět Michal Poliak. Předpokládaný konec je plánován na šestou hodinu ranní. Kromě jiného se můžete těšit na vysoce kvalitní L´accoustics Kara sound systém a několik metrů čtverečních LED obrazovek, které ještě více umocní váš zážitek z audiovizuálního setu Marca V.

Poslední vstupenky jsou v prodeji v síti http://www.ticketpro.cz za současnou cenu 550 Kč. Na místě pak bude možné vstupenky zakoupit za 650 Kč. Ti nejnáročnější si mohou také zakoupit VIP vstupenky za 1500 Kč, které umožňují vstup do VIP galerií SaSaZu.

http://www.unitedmusic.cz
http://www.marcov.nl

TIMETABLE

21.30 – Doors open

22.00 – Michal Poliak

23.00 – Dr. Lectroluv

01.00 – Marco V

05.00 – Michal Poliak

06.00 – End

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.