OSTRAVSKÝ DEVASTATOR ODHALUJE KOMPLETNÍ LINE UP!Publikoval Dne 2.3.2019

Nejtvrdší město republiky přivítá 12. dubna headlinery jako N-Vitral, Act of Rage a The Sickest Squad a Floxytek. Na své si tak přijdou jak milovníci hardcoru, tak frenchcoru, hardstylu nebo dokonce tekna, které má v Česku dlouholetou tradici a přijede ho reprezentovat legendární uskupení Narkotek v plném složení. Atmosféru budou dotvářet supportující DJs z Čech a Slovenska.

Mezi hlavní hvězdy ostravského festivalu patří N-Vitral. Performer z Qlimaxu, Mysterylandu, Q-base nebo i legendárního berlínského technobunkru Tresor se může pochlubit nově vydanou peckou Bare Knuckle Fist, kterou vytvořil v kolaboraci se známějším Angerfistem (Angerfist mimochodem v únoru vystoupí na naší edici v Praze). Tento holandský hardcorový bomberman, jehož jméno je úzce spjato s labelem The Third Movement, pro sebe vytvořil unikátní hardcorový styl, který vyniká především temnou atmosférou, vysoce energickými rytmy nebo gradujícími dropy s dramatickými pauzami. Tento DJ a producent slibuje výbušné představení i v Ostravě, kde dav rozvášní hity jako Disorder, který nahrál s Dr. Peacockem nebo Hannibal. Aktuálně má za sebou nově vydanou desku s názvem Mainstream Mutilators.

Hardstyle bude mít své zastoupení v podobně mladého talentovaného Jacquese Journée aka Act of Rage. Čtyřiadvacetiletý Holanďan má ve svém repertoáru úspěšné tracky s takovými hardstylovými jmény jakou jsou Ran-D nebo D-Sturb. Fanoušci hardstylu a raw hardstylu určitě znají jeho album Sabotage z roku 2017, které vyvolalo na hudební scéně značný pozitivní ohlas. I on si už vyzkoušel, jaké to je, být na podiu uprostřed veškerého hardstylového dění, např. na Defqonu.

Trojhalí Karolina, kde se první ostravský Devastator koná, poblázní i The Sickest Squad z Itálie. Toto v České republice známé duo, které bylo k vidění na předloňském Imagination festivalu, vystupuje se svými frenchcorovými sety už od roku 2000. Na jejich ojedinělý sound, někdy přezdívaný sickcore, v průběhu večera naváže v podobném duchu Sirio, který je bývalým členem tohoto legendárního uskupení. Elegantně pak český a italský frenchcore skloubí kombinace českých Hungry Beats ve versus setu s Bit Reactors z Itálie.

Že si na Devastatoru přijde na své opravdu každý fanoušek tvrdé elektronické hudby dokládá i fakt, že kromě hardstylu, hardcoru a frenchcoru jsme pozvali i vystupující hrající převážně tekno či Hardtek. Název Narkotek full crewt otiž za sebou skrývá živé vystoupení těch nejpopulárnějších jmen tekno scény jako Guigoo, Weser, Kefran a Seno. Jestli pak tvrdě hrající Floxytek vytáhne i něco ze svého psytrancového projektu (alias Moontrackers) budete muset přijít zjistit sami.

Oznámená jména a především originální prostor fanouškům harder styles slibuje nezapomenutelný zážitek. Ten bude supportovaný místním ostravským DJ George Crusher, či vycházející hardstylovou hvězdou jménem Hatom, který dokázal svůj track ze slovenských luhů a hájů probít až na Defqon.1 do věhlasné Power Hour. Celý večer pak otevře Korty.Fanouškovská základna Harder Styles neustále roste a my vám proto jdeme naproti. Na místě pak kromě originálního podia, skvělého zvuku a barů s lidovými cenami najdete i zónu pro relax.

Tak přijďte 12.dubna ukázat, že v Ostravě za to umí vzít. Přijďte na Devastator!

ZAKOUPIT VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT

 

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.