Pig Fest je zpět a plný pozitivní energie !Publikoval Dne 16.9.2011

Neuběhl ani rok a do Plzně se vrací oblíbený indoor festival Pig Fest. Po zimním díle, který byl umístěn do legendárního prostoru garáží obchodního domu Inwest se prasátka mohou těšit na návrat do neméně legendárního Pekla, historického místa s výbornou akustikou, neomezenými možnostmi pro postavení světelné a obrazové show, pohodlným zázemím a všemi vymoženostmi, na které byli návštěvníci v uplynulých letech zvyklí.

Pig Fest bude jako vždy dvoudenní, první večer je ve znamení techna, druhý večer si přijdou na své milovníci zlomeného beatu. 4.11. do Pekla nepřijede nikdo jiný, než Len Faki, Pet Duo a Alejandro Román. V sobotu 5.11. se těšte na  Frictiona, Cyantifica a Forbiden Sociaty. Každý večer tyto zahraniční headlinery doplní oblíbení cz djs.

 

 

 

 

 

 

Na první pohled je jasné, že tento ročník prasečího mejdanu se liší od těch minulých. Line-upu kralují tři zahraniční jména po oba dva večery, a to ne jména ledajaká. Len Faki je uznávaný dj a úspěšný producent, jeho domovská scéna je v Berlíně a skladby, které vzešly z jeho studia, můžete slyšet v setech takových legend, jako je Richie Hawtin, Carl Cox, Svan Vath a další. Pet Duo, oblíbený brazilský manželský pár, který je lákadlem pro ty, kteří milují nefalšované techno. Za pozornost bude jistě stát i jejich aktuální show na 6 cdjů. Tuto sestavu doplní mexický producent Alejandro Román a pro mnohé bude velikým překvapením.

 

Na sobotním díle vystoupí neméně legendární jména. Pro všechny zasvěcené netřeba blíže představovat. Tato jména jsou tím nejlepším, co současná drum&bass scéna nabízí a takto pohromadě jistě nadchnou všechny zúčastněné. Také téměř všichni cz djs jsou nadějnými producenty, kteří silný zahraniční line-up výborně doplní.

Chybět nebude ani skvělý zvuk EAW  od Wenkowsound, tradiční originální světelná show, dekorace, tematická projekce, důkladně zásobené bary a samozřejmě oblíbená prasátka.

A protože prasátka chtějí dělat radost nejen Vám, ale i ostatním, rozhodli se opět podpořit projekt Chance 4 Children. Z každého vypitého panáku tak přispějete na děti z dětských domovů. Radost ze sebe tedy budou moci mít ti z Vás, kteří půjdou jako správní čuníci domů po čtyřech.

 

Love, peace, pig

 

Ode dnešního dne 15.9.2011 jsou spuštěny předprodeje na Pig Fest Positive Vibes, ve kterých nedočkavým prasátkům nabízíme vstupenky za zvýhodněnou cenu, tj. 1 den za 299,-Kč nebo 2 dny za 350,-Kč. Na místě budou lístky k mání do 22 hod za 350,-Kč, po 22 hod za 399,- Kč a oba dny za 450,- Kč. Pozorným čtenářům určitě neuteklo, že v předprodeji tedy zaplatí za oba dva dny stejnou cenu, jako za jeden večer na místě.

A proto hurá do předprodeje a začít šetřit játra na dvoudenní mejdan J

Více informací o připravovaném line-upu naleznete na našem webu i spřátelených serverech. Předprodej je zahájen na obvyklých adresách, ceny jsou uvedené vč. poplatků a DPH. Jsou tedy konečné.

 

 

Předprodej v síti

TICKETPORTAL

(celá ČR – 250 prodejních míst)

 

HEAD SHOP

Kollárova 22, Plzeň

http://www.greenhome.cz

 

UNCLE PAYA

Veleslavínova 15, Plzeň

 

NEUTRAL CLUB

Resslova 17, Plzeň

http://www.neutralclub.cz

 

STORM

Nákupní a zábavní centrum Plzeň Plaza

Radčická 2, 301 00 Plzeň

 

Informační centrum města Plzně

Náměstí Republiky 41, Plzeň

 

Předprodej Online ( doručení poštou na dobírku )

http//www.ticketportal.cz

http://www.shop.techno.cz

http://www.rave.cz/shop

 

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.