Pig Fest tentokrát zachrochtá v PardubicíchPublikoval Dne 29.1.2013

Pig Fest se stal v plzeňském regionu uznávanou halovkou, v novém roce však prvně zachrochtá ve zcela nové lokalitě, a to ve východních Čechách. Těšte se už brzy na Pig Fest v Pardubicích!

 

Plzeňský Pig Fest nedávno oslavil pěkné kulaté 20. pokračování, pokračování 21. se však uskuteční na zcela novém místě – v Pardubicích. Na sklonku zimy se můžete těšit nejen na jaro, ale také na Pig Fest on tour. Dne 16. března se Výstavní a společenské centrum Ideon v Pardubicích bude otřásat drumandbassovými rytmy a vše bude trvat pochopitelně až do rána.

Pig Fest on Tour vám přinese celou řadu známých a kvalitních drumandbassových DJs a projektů. Zahraje vám například v naší kotlině tolik oblíbený britský matador Aphrodite, slovenský mág se schopností vytvářet perfektní taneční pecky B-Complex, z našich borců pak přivezeme zkušeného DJ a výherce DNB Awards 2011 DJ Akiru, nebo místního Formitoxe, který má bohaté zkušenosti jak s hraním, tak s produkcí vlastních akcí. Další uskupení, které představíme je Wabproject z Hradce Králové, který se skládá ze dvou DJs a jednoho MC jistě se můžete těšit na výbornou show, která vás nenechá ani na chvíli vydechnout.

Oproti plzeňské akci je ta východočeská jednodenní, kdy bude celý tento den věnovat drumandbassu. Věříme, že i v tomto regionu se Pig Fest usadí a že naše fanoušky potěší. Těšíme se již v březnu na shledanou v Ideonu!

Love, peace,pig…

 

Předprodej v síti TICKETPORTAL za 250 Kč

Online předprodej na www.ticketportal.cz

 

Pig Fest

16.3. 2013, 20.00

Výstavní a společenské centrum Ideon

www.pigsproduction.net

pigfest_21

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.