Porter Robinson (USA) již tento pátek v YES! ClubuPublikoval Dne 30.5.2012

Koncert Portera začne po půlnoci!

Je mu jen 19 a už vyráží na světové turné. Tento rok bude pro severokalifornského rodáka a stále jasnější hvězdu Portera Robinsona jistě parádní. DJ a producent elektronické hudby vystoupí na mnoha hudebních festivalech a koncertech, např. v Miami, Mexiku, na Kostarice, v Austrálii, Velké Británii a také v České republice. Jeho pražskou zastávkou je prvního června právě YES! Club.
http://youtu.be/ZslJ_ZyZWHA
Nedávno vydal Robinson své debutové EP Spitfire. Okamžitě jej čekal raketový nástup na mezinárodní elektronickou taneční scénu. Robinson, uchvacující fanoušky svými schopnostmi šikovně namixovat žánry ve svůj jedinečný zvuk, chytlavý, jasně definovaný. Právě v září 2011 předvedl Robinson své umění skrze toto nové, rozšířené EP Spitfire s 11ti skladbami, které pokrývají jak nálady elektro-house, dubstepu, moombahtonu a dokonce i trance, a které obsahují remixy od Knife Party, Downlink, SkisM, Kill the Noise a Mikkas.

EP bylo vydáno skrze partnerství se Skrillexovým OWSLA projektem, se kterýmž Robinson vystupoval v roce 2011. Skrillex, dlouhodobě udiven neúnavnou pracovitostí a schopností učarovat davu, jakými Robinson disponuje, se rozhodl najmout Robinsona do svého vydavatelství OWSLA – a tak se Spitfire stal také vůbec prvním EP, které label vydal.

Robinson remixoval dokonce i Lady Gaga, a v minulosti vystupoval např. s umělci jako jsou Tiesto, Deadmau5, Afrojack, Moby, A-Trak a Dada Life, a jak již bylo zmíněno, v pátek 1. června vystoupí v pražském klubu YES!

Vstupenky jsou dostupné na portálu Ticketpro.cz, a přímo na místě (YES! Club, Palác Demínka, Škrétova 1, Praha 2). Cena vstupenek vč. DPH 250.- Kč, ticketingové poplatky mohou konečnou cenu vstupenky navýšit.

# # #

Oficiální webové stránky interpreta: http://porterrobinsonofficial.com/

Facebook event link: https://www.facebook.com/events/381287335225861/

Homepage YES! Clubu: http://www.yesclub.cz/

Oficiální videa:

Oficiální Youtube kanál interpreta:

http://www.youtube.com/user/PorterRobinsonMusic
Say My Name:

http://youtu.be/f9_apoZ4eKk
Spitfire (Kill the noise remix)

http://youtu.be/sa42AW__3F0
The Seconds (feat Jano)

http://youtu.be/T16crBGDFAA

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.