POSLEDNÍ ROČNÍK SVOJŠIC PŘEDSTAVUJE SVŮJ LINEUPPublikoval Dne 12.5.2015

Známe gratulanty, tři hudební scény a spouštíme předprodej.

Jak jsme uvedli v prohlášení ohledně ukončení festivalu, letošní DJs budou naši nejbližší kamarádi ze scény. Určitě by si hraní zasloužilo více lidí, ale to bohužel nešlo. Více informací k lineupu uvedeme níže.

KUP SI VSTUPENKU► http://bit.ly/1EtHLnq

Slavíme 15 let festivalu a zároveň se s ním loučíme. Sdílejte, zvěte kamarády a pošlete naši pozvánku k narozeninám kam jen můžete. Děkujeme všem za podporu 🙂

Slovy pořadatele Dj Džejára:

To, proč končíme, ví snad každý. Pokud ne, dočtete se to níže v článcích na našem facebooku. Chci vám osobně poděkovat za nesmírně pozitivní přístup a pochopení mého rozhodnutí. Stovky reakcí, osobních odpovědí a přání na můj email, telefon, Facebook atd. jsem si přečetl a s úctou a respektem k vám všem i prožil. Bylo to neuvěřitelně silné a pozitivní zjištění. Má práce a osobní přístup k celému projektu si našel zaslouženou odezvu a já jsem rád, že jste to cítili správně!

Letošní lineup jsem si udělal přesně jako v roce 2000, tak jak jsem chtěl a bez kompromisů. Bez toho, aniž bych musel přemýšlet, že toto je headliner, který natáhne mladé, toto je vhodný adept zase pro tuto partu apod. Prostě čistě podle sebe a svého srdce. Přijede můj bratr Toky s něčím, z čeho se pos……, z Argentiny se už potřetí vrátí můj milovaný Adrian Hour, který je pro mě totální jedničkou. Chtěl jsem už delší dobu slyšet Steva Muldera a Roberta Capuana, jejichž desky několik let hraju. Tak si je vezu. A tak velké srdce jako má Zardonic jsem dlouho neviděl! K tomu Lucka, Chris a další banda nejen techno kámošů. Pár lidí, které za mixem až tolik neznáte, ale stojí v zákulisí mnoha velkých věcí na taneční scéně. A z dávné bandy třeba Dj Aiffel. Ten bude mixovat a skrečovat jak za starých časů. Když jsem to u něj viděl poprvé v obchůdku s deskama na pražském Žižkově v roce 1998, culil jsem se jak malé děcko. Nikdy nezapomenu! Mistr Elektrabel, když jsem si na něj vzpoměl a volal mu, řekl mi, jak upřímně si přál, abych zavolal. To budou ty pravé narozky. Lidí, kteří si cení toho, že Svojšice byly. Narozky plné vzpomínek, nostalgie a slz.

Tento ročník je pro mě jen o hudbě a vás všech, kteří naším fesťákem žijete. Protože věřím, že právě teď to budou ty nejsilnější Svojšice. Myslím tím energii, která nás čeká.
Tady není prostor na řešení drobností, jestli jsme v pátek, nebo jsme v sobotu, kdo tam hraje a kdo ne, že vstupenka stojí čtyři kila a že jsem v práci a nebo že je ten den jiná akce…

Jsem si 100% jistý, že dorazí TI, kterým je elektronická hudba vším, TI, které náš festival opravdu zajímá a cítí ho jako součást svého života. Tak jako já a moji nejbližší.
A všechny takové zvu na naše společné 15. narozeniny. A jestli vás bude 1000 a nebo 10 000 vem čert 🙂 Bude to kurva jízda!!!

Petr Dzingel aka Džejár

Sobota 20.06.2015 | Start: 15:00

FINLANDIA MAIN STAGE

Adrian Hour /AR
Steve Mulder /NL
Roberto Capuano /IT
Toky + Energy X
Aiffel
Lucca
Chris Sadler
Kaisersoze
Elektrabel (live)
Džejár
Tools Project
Luke Sun /DE
Airto
Fly
Carl W

REDBULL TOUR BUS

Zardonic /VE
Forbidden Society
Bifidus Aktiv
Suki
Twisted Minds
[email protected]
Halbax
Snookey

HARD-TECHNO STAGESvojsice-2015

Golpe
Hungry Beats
B.UNQ!
Sepromatiq
T-Mass + Dazy
No-On

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.