POZVÁNKA NA NADCHÁZEJÍCÍ AKCI: NIGHTMARE IN ROTTERDAM!Publikoval Dne 30.12.2010

Všichni posluchači hardcoru, newstylu a gabberu, všichni fandové série parties „Nightmare in Rotterdam“ a všichni milovnící tvrdé hudby – pozor! Opět se vracíme do arény Ahoy Rotterdam, kde se zem bude chvět pod náporem neskutečně silných aparatur a mohutných úderů, a to 23. dubna 2011.

Nightmare je po Nizozemí jedna z nejlepších akcí, která není pořádaná Art of Dance. Kvalitativně bych ji přiradil k sérii Masters of Hardcore, Dominatoru či Mindcontrolleru. Vystoupí zde velké množství DJs jejichž sety jsou doprovázeny mohutnou show, na kterou se prostě nedá zapomenout. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že alespoň jednou to pravý fanda těchto hudebních stylů musí zažít. Objevují se velice známý DJs, např.: DJ Lars, Neophyte, Darkraver, Bike atd. – určitě jména, která by vás už mohla z židle vyzvednout.

Akce se koná tradičně indoor a lístky jsou již v předprodeji od 18. prosince letošního roku.  V předprodeji (omezný počet lístků) se cena pohybuje od €29,- – jedná se o 2500 ks lístků. Po vyčerpaní této kapacity si již trošku připlatíte – konkrétně až na €45,-. Pokud se na party chystáte, tak neváhejte a lístky objednávejte hned – jak vidíte, vyplatí se to.

Line-up přibude později – ještě ho neuveřejnili.
Oficiální stránky: www.nightmare-indoor.com

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.