Premiéra Devastatoru již v pátek v Matrixu!Publikoval Dne 18.9.2012

21. září se uskuteční premiéra akce Devastator v pražském Matrixu, na které si smlsnou především milovníci všech tvrdších stylů. Stává se také oficiálním warm upem Imagination Festivalu, přesněji Devastator Stage, která na pražském Výstavišti představí 19. října elitu světové hardcorové scény!

Devastator je progresivní párty, nasměrovaná k postupnému stupňování během večera. Budete si tak moci užít styly od drum and bassu, přes dark dnb, darkstep, hardcore drum and bass po frenchcore, hardcore techno či industrial hardcore. K maximálnímu prožití večera poslouží dodatečný sound support o objemu 20 000 wattů!

Na Devastator k nám dorazí francouzská legenda jménem Psiko, hájící barvy labelu Audiogenic, na kterém nově vydává album „Burning Playground“! Devastator se tak stává součástí jeho tour. K němu se přidají dva Italští dj’s a producenti z Brescie, vystupující pod názvem Evolution Dj’s Team. Nemůže chybět ani domácí špička, cestující po harder styles festivalech celou evropou s osobitým soundem, čeští Hungry Beats! Párty odstartuje dvojice Martyyno & Skáčko z drumbassterds crew. Doplní je rezidenti Therapy Sessions CZ, Hanzall a Dukor ve společném tvrdém setu. Večer zakončí dj’s z Prague Nightmare.

Vstup na akci je nastaven skutečně střídmě a to 80,- Kč do 22:00, poté za 120,- Kč. Na místě budou k dispozici vstupenky na Imagination Festival za nejlevnější momentální dosažitelnou cenu a bez poplatků – za 549,- Kč.

Přejeme příjemnou zábavu!

Flyer: http://img253.imageshack.us/img253/7253/devastnahled.jpg

Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/253948651385593/
Website: www.imaginationfestival.cz

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.