Sound Spectrum – official HOSPITALITY warm upPublikoval Dne 12.2.2013

DJs:

CONECT (Trident / Bassmision/ SLOVAKIA)
http://www.dnb.sk/artist/conect
http://www.trident.sk

SCHOOLER (Breakart.cz, Cockroach)¨
https://www.facebook.com/pages/DJ-Schooler/168486483175680

BEATY (Polygamix)
https://www.facebook.com/DJ.Beaty.cz

CyCLOWN (Spectral Sound/CZ)
http://www.cdlo.cz/djs/dj-cyclown/

DAFMAN (Spectral Sound/CZ)

CECASH (Radio MOPE)

entry: 60 kč

♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬♬

Po dvou měsících je tady další pokračování oblíbené akce Sound Spectrum, která je tentokrát prezentována jako oficiální Warm Up party k mega akci HOSPITALITY, na které vystoupí taková jména jako Camo & Krooked, London Elektricity, Danny Byrd, Metrik a B Complex. Hospitality se uskuteční dne 2.3.2013 v bratislavské Refinery Gallery. Na akci budou k zakoupení obyčejné i VIP vstupenky za sníženou cenu bez regulačního poplatku. Na akci budou k dostání ZDARMA také plagáty na tuto akci a různé nálepky ve stylu Let It Roll.

viz : http://www.hospitalitydnb.sk/

Jako hlavní headliner se představí oblíbený, slovenský dj CONECT. Reprezentuje bandičku Trident, která má na svědomí slovenskou verzi Let It Roll. Hraje převážné inteligentní a tvrší neurofunk, který prolíná precizními mixy gradující až do totální extáze. Mezi jeho nejoblibenější producenty patří Black Sun Empire, Noisia, Neonlight, Audio atd. Conect neholduje jen tvrdší odnoží dnb.
Je rezidentem pravidelných nedělních nocí ve slovenském Spy clubu, kde od něj můžeme slyšet jemnější styl drum and bassu – liquid funk.

Dále vystoupí dj SCHOOLER. Je považován za jednoho z nejtalentovanějších djs u nás a jeho technika mixu a výběr skladeb je skutečně skvostná. Nebojí se také zahrát na 3 cdplayery tudíž je možné od něj slyšet i 3 tracky najednu v jednom mixu!!! Jeho set pohladí nejedno ucho a … milé slečny pozor – i oko ;)

Sekundovat mu bude djka BEATY. Promotérka akcí Polygamix , která reprezentuje Moravskoslezský drum and bass po celé ČR, Polsku, Slovensku nebo také Španělsku, Irsku nebo Řecku již 8 let a svým různorodým , spíše ale tvrdším stylem rozhodně nešetří !!!

Dále vystoupí oblíbený havířovský dj CyCLOWN, promotér akcí Spectral Sound. Skvělý dj , který svými různorodým stylem a přesnými mixy roztancuje každý taneční parket.

Samozřejě nemůže chybět ani Dafman z bandičky Spectral Sound a dj CECASH zastupující oblíbené drum & basové rádio MOPE. (more info soon :-)

Silný sound
Lights & deco
Fruit bar

Taaakže???

TAK NEVÁÁÁHEJ A PAŘ!!! :-)

544530_10200615965785679_1229056157_n

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.