SYNDICATE 2014Publikoval Dne 17.9.2014

SYNDICATE

Už osmé šílenství v podobě festivalu Syndicate se blíží! Vypukne 4. října v Dortmundu v prostorách budovy Westfallen hallen a do uší bude proudit jak jinak než hardcore, hardstyle, industrial a hardtechno. Lístek je k dostání za 56 EUR s poplatkem a zakoupit se dají i festivalové věci jako trička, klíčenky, kšiltovky a další.

triko

Zahrají známé i neznámé tváře, posuďte sami –
The Supreme team (live) – Angerfist & Tha Playah & Outblast & Evil activities
Korsakoff, Noize Suppressor, Ran-D, BMG (live), Partyraiser vs. Drokz, Isaac, Radical Redemption, Kerstin Eden, Miss K8, Crypsis, A.Paul, Dandi & Ugo,  Fatima Hajji, Nosferatu, Dyprax, Catscan vs. Predator, Minupren, Wasted Mind, Chain Reaction, Mario Ranieri, Pappenheimer, Act of Rage, Warface, THORAX (live), Negative Audio (live), Raphael Dincsoy, I:Gor (live), Bloodcage, Bodyshock, Linus Quick (live), Sutura, Kold Konexion, Typhoon, X-Pander, Mystery, Amok, Hardcraft, Khaleesi, Jonathann Cast (live), Andi Teller, Mc Tha Watcher, Mc Nolz.
Nám všem ale známá a stále se usmívající královna hardcoru, Korsakoff, nahrála speciální promo mix pro Syndicate a poslechnout si ho můžete zde:
kors
Podrobnější informace včetně shopu, oficiálního traileru a aftermovie z loňského roku sledujte na stránkách festivalu Syndicate.
BUĎ I TY AMBASSADOR IN HARDER STYLES!!!

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.