[TEKNO] WINTER CONSPIRACY VOL. 4 SE BLÍŽÍ!Publikoval Dne 30.12.2010

Nedočkavci z řad technařů, nastražte uši! 
21. ledna příštího roku se v Praze v hale ČKD Kolbenova uskuteční nemilosrdná dvoupatrová party, která má každoroční tradici. Sjede se mnoho známých DJs, kteří ve světě patří k naprosté elitě frenchcoru, hardteku ale i klasického tekna a acid techna. Ano, slyšíte dobře – Winter Conspiracy vol. 4 je už za dveřmi a opět ji pořádá skupinka velice známých nadšenců Swamp, Defekt, Neurosys a T2B.

Mezi hlavní aktéry můžeme řadit Lenny Dee z USA, velice známá tvář minulé i současné tváře hardcore/gabberu. Lenny Dee, proslulý asi nejvíce svým trakem “ Fucking Hostile“ se objeví na první stage společně s Ben 9mm z Francie, který umí pekelně roztancovat i ty nejotrlejší technaře svými neotřelými beaty a nakonec Psiko z také Francie, který je spíše hardtekovým/frenchcorovým mágem, ale stojí za to!

Nesmíme zapomenout na opět již tradiční silný zvuk – rovných 200kw rozmístěných mezi 4 stage. Připravte si ušní bubínky, protože na tohle asi jen tak nezapomenou. Party budou samozřejmě doprovázet VJs, lasery a připojí se i fireshow performance pro milovníky žonglování.  Závěrem, zasílám oficiální line-up a uvidíme se na místě.

Hardtek/Hardfloor/Hardcore
SWAMP
DEFEKT
NEUROSYS
LENNY DEE /USA/
PROGAMERS /Fr/
RbMz and SKOZA Live
PSIKO /Fr/
BEN 9mm /FR/
ALEXTREM /FR/

Hardtek/Hardfloor stage

KIEREWIET /NL/
SOS /NL/
TBS /NL/
Tosti (TBS) – Live /NL/
Frixion Fanatic (SOS) – Live /NL/
Fakula (Tir na gcasta) – Live /IER/
Dj Milles (Tir na gcasta) /IER/

Acid/Hardtek/Hardfloor stage – druhé patro

URNA
COLLAPSE
WORTEX
Dave.lxr /LXR/
Gaza+TotalDigital/Wortex/

Jungle/DnB stage

T2B kru – Pixie & Suki & Wash!
Philip TBC
Eddrum /Neurokyme/
Basstien /Bass Beast/
Anus /Basetix Unity/
Dave + Duff /Substance-D/

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.