THERAPY SESSIONS CZ – Č. Budějovice vol. VI – Cesta do hlubin Drum & Bassu…Publikoval Dne 1.9.2012

Česká edice světoznámé DnB párty a zásadní událost jihočeské taneční scény se vrací na místo činu, do Českých Budějovic! Návykově temná atmosféra prosycená těmi nejtvrdšími zlámanými beaty a extrémně nízkými frekvencemi nás pohltí již po šesté, opět v prostorách KD Gerbera. Tentokrát se vydáme pod hladinu! Halucinatorní představy se utopí v hlubokých basových linkách a ty nejhorší noční můry rozstřelí kombinace drtivých a agresivních rytmů. Čeká nás nekompromisní čtveřice zahraničních headlinerů, vysoce kvalitní český support a unikátní scéna s dekoracemi a videoprojekcemi od Invert VJs! Staneme se účastníky zcela ojedinělého, v praxi dosud neotestovaného experimentu hlubinné terapie. YOU NEED THERAPY!!!

Počínaje rokem 2007 předchozích pět ročníků nabídlo vždy ta nejzvučnější a nejžádanější producentská jména v oblasti dark drum & bassu a ani letošní jarní premiéra Therapy Sessions v Praze ve spolupráci s Imagination Festivalem nebyla výjimkou. Na co se mohou naši klienti těšit v šestém díle stále oblíbenější terapeutické seance se strhující energií v Českých Budějovicích?

V exkluzivním 90minutovém back2back setu zde vystoupí borci ze stáje OMC, COMPUTERARTIST a QO, dva raketově stoupající čeští producenti. Oba mají slušně rozjetou dýdžejskou dráhu a na kontě několik úspěšných releasů na známých labelech, jejich doménou je především energií a dynamikou prosycený neurofunk, hudba s hypnotickými basovými linkami a výraznou rytmikou, stvořená přímo pro taneční parket. Jejich společný set bude drum&bassová masáž, která vás nerozseká, ale dostatečně nabudí a připraví na tvrdou nálož od zahraničních terapeutů!

 

Po pěti letech se na místo činu vrací legendy Dylan a Robyn Chaos! Na premiéře Therapy Sessions Czech Republic v roce 2007 v Č. Budějovicích nás uchvátili přísným terapeutickým soundem a hrdě reprezentovali značku Therapy Sessions slavící úspěchy téměř po celém světě. Letošní rok se plody jejich práce doslova hemží, na mapě Therapy Sessions přibyla města jako Sao Paulo a Paříž, Dylan v roce 2012 oživil svoje labely Freak a Obscene Recordings hned několika releasy a Robyn Chaos propůjčila svůj vokál jedněm z nejzásadnějších tracků na poli současné tvrdé drum and bassové produkce. „Duchovní rodiče“ mejdanů razících tvrdou a temnou stránku DnB jsou zárukou nezapomenutelného vystoupení plného výbušné energie, za mixážním pultem se skvěle doplňují a motivují k vyhrocenějším mixům a triumfálnějším trackům. Na podzimní Therapy Sessions CZ je uslyšíte ve speciálním dvouhodinovém setu!

K odtajnění všech headlinerů akce zbývají dvě jména. Těšit se můžete na dva zástupce nové, hardcorem inspirované vlny zvané crossbreed v premiérovém vystoupení pro ČR!

Druhá stage největšího jihočeského drum&bassového eventu bude patřit DJ’s z místních crew (Beatz.cz, Kerong.cz, Fruta Kru, Soundpolis) a těšit se můžete na breakbeat, lehčí odnože D’n‘B i na trochu dubstepu. Ve zkratce vás čekají dva rozjeté drum&bassové mejdany v jeden večer, na jednom místě!

Limitovaná série prvních 100 vstupenek za cenu 200,- Kč je již v prodeji v síti Ticketstream. (http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=92890&code=TICKET&language=2) Po vyprodání pustíme do oběhu vstupenky za cenu 250,- Kč, které bude možné zakoupit také na předprodejních místech v Č. Budějovicích. Vstupné na místě činí 300,- Kč. V prodeji jsou také VIP lístky za 400,- Kč zahrnující přístup do VIP zóny na balkoně, welcome drink a malou pozornost u vstupu. Sledujte oficiální stránky http://www.therapysessions.cz a fanpage www.fb.com/therapycz pro nejčerstvější informace a těšte se na největší podzimní drum&bassový mejdan na jihu Čech! YOU NEED THERAPY!!!

 

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.