Zahraj si na 5 Years of THERAPY SESSIONS CZ!Publikoval Dne 16.9.2011

Therapy Sessions Czech Republic ve spolupráci se Sety.cz spouští mix contest, jehož vítěz si 14. října 2011 zahraje na hlavní stagei pátého výročí Therapy Sessions CZ – TS vs. PRSPCT po boku terapeutů letošního ročníku, kterými jsou Audio, Eye-D & DJ Hidden aka The Outside Agency, Donny a Forbidden Society. Dáváme tak příležitost novým djským talentům, aby roztopili pod kotlem a svým setem odstartovali největší hard drum and bass party v České republice.

Uzávěrka pro nahrávání setů je 23. 9.2011, poté porota ve složení DJ Hanzalla, DJ Syndroma, fotografa Dravona a zástupců serveru Sety.cz společně s hlasem veřejnosti vybere vítěze. Sety budou hodnoceny z hlediska kvality mixu, selekce, celkového promyšlení, vývoje a uspořádání tracků.

Pravidla:
– Soutěž je určena pro DJs z České republiky i ze zahraničí (doprava hrazena pouze na území ČR).
– DJ nesmí být na scéně aktivní více než 3 roky.
– Účastník musí zaslat aktuální set namíchaný v roce 2011.
– Set musí být žánrově orientovaný na drumandbass a zejména na jeho tvrdší subžánry – neurofunk, techstep, darkstep, a to z důvodu, aby vystoupení výherce poté zapadlo do konceptu celé noci.
– Set musí být ve formátu MP3 uploadnut na Sety.cz, délka setu musí být maximálně 30 minut, v setu musí být minimálně 6 tracků, k setu musí být přiložen tracklist a krátká biografie DJ.
– Set musí být namíchaný z gramofonů, CD playerů, Serata, případně za použití kontroleru. – Nezasílejte prosím sety vytvořené čistě pomocí softwaru v počítači.

Detailní info a link pro nahrání setu najdete zde: http://mp3.sety.cz/dj-kontest/5-years-of-therapy-sessions-cz.html
Mix contest právě odstartoval a uzávěrka pro zasílání setů je 23.9. Chopte se crossfaderů, controllerů a pitch controlů a zlomte beat (nebo vaz)! Těšíme se na vaše výtvory! YOU NEED THERAPY!!! Sledujte http://www.therapysessions.cz pro další info.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.