[DNB] Novinky no. 2Publikoval Dne 14.2.2011

Tak a máme tu opět po nějakém tom čase novinky.

Tou první je Majistratova fošna. Na straně najdeme track Rise a na flipside Bug Crasher. Deska vychází na labelu Sweet Tooth jako první release pod číslem TEETH001

Další kousek je z Hospital Records, s pořadovým číslem NHS183DD, takže se jedna čistě o digital download release. Jedná se o Nu:Tonovy věci a to jako první ve spolupráci s kolegou Logisticsem na tracku Bleeper a v druhé mp3ce najdete Nu:Tona spolu s Natalií Williams u tracku Shine In.

CIA si pořídili novou pobočku ve Velké Británii, ne nemluvím o té policejní agentůře či co to tam maj ti amíci, ale o Vydávací společnosti která pod pořadovkou CIAUK001 vydává skvělou platňu od Lenzmana. Na první straně najdeme kolaboraci se Switchem s názvem Ice Cold Soul, a na flipside najdeme VIP verzi Lose you Lenzmana společně s Cliffem.

A do čtvrtice všecho tady máme ještě jeden liquid a tentokráte od Atlantic Connection z LA. Na labelu Progress vydává svoji novinku, kde najdeme track 2 Years and Back a na flipside track Republic. Deska vychází pod číslem PRG011.

http://www.youtube.com/watch?v=DjBj6HiSF1o

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.