0%

Hard Bass 2012Publikoval Dne 12.2.2012

Jak možná někteří víte, včera proběhl v Nizozemsku jeden z největších koncertů, které pořádá b2s. Včera 11.2.2012 proběhl v GerleDome, Arnhem koncert Hard Bass 2012.

Koncert byl během 2 dnů vyprodán, a tak se mohlo 25 000 lidí těšit na 4 týmy, které to tam pořádně rozjeli. Koncert trval od 22:00 až do 7:00 a mohli jste ho živě poslouchat z live streamu (pouze poslouchat, né vidět). Já jsem bohužel vydržel do jedné hodiny ráno.

A koho jste mohli poslouchat? No, Hard Bass koncerty jsou specifické tím, že 16 DJ se rozdělí do 4 skupin (týmu, chcete-li), a ti chodí postupně hrát. V každém týmu existuje takzvaný Live DJ, který má větší prostor na hraní, než ostatní. Rozdělení týmu:

Tým zelených- Headhunterz, Psyko Punkz, Zatox, Frontliner live
Tým modrých- B-Front, Chris One, The R3belz, A2 All Stars live
Tým červených- Depack, Coone, Luna, D-Block a S-Te-Fan live
Tým žlutých- Wildstylez, Brennan Hearth, Toneshifterz, The Pitcher live

b2s na svém youtube kanálu, kde vydává episody, řekl, že jsme se mohli těšit na nové hi-tech vychytávky. No my tom můžeme vidět maximálně na youtube, nebo je tu ještě možnost koupi DVD, kde je celý koncert. Já osobně si počkám na to DVD. Minulý ročník byl podle mého názoru nejlepší, ale jsem zvědavý jestli ho tento rok nepřekonal.

Komentáře jsou vypnuty.