Defqon.1 – Den třetíPublikoval Dne 26.12.2014

Uuuaaa, to byl fakt náročný den. Abych se probral, musel jsem vyzkoušet zázemí festivalu. Vše fungovalo na jedničku. Skoro jako doma. „Goede morgen!“

První zastávka: Kelly, v Hardcoru známý jako Evil Activities. Lidičky, ten dělá sety, to je radost! True master of the Harder Styles. Poslední den jsem bral spíše zvolna, ale nemohl jsem vynechat legendu na MAGENTA stagi: Davide Sonar. Mnoho a mnoho let tento Ital nevystoupil na holandské půdě. Svůj comeback proto udělal ve velkém stylu.

Doufám, že už většina z vás slyšela o novém stylu zvaném Subground. Kdo přeci jen neslyšel, přečte si o něm zde. Mrzí mě, že jsem nestrávil více času na WHITE stagi, kde Subgroundu bylo plno. V lineupu se naštěstí místo našlo, a tak jsem si zašel na hodinu a půl dlouhý a naprosto párádní set Geck-a. Tento malý muž dokáže velké věci. Při jeho setu byl White plný. Parádní atmosféra a výborný DJ je obecnou definicí Defqonu a White není výjimkou.

Před Closingem stojí za zmínku ještě Italian Hardstyle Mafia. Technoboy, Tuneboy, Stephanie. To byl set, panejo. Bomby padaly jedna za druhou. Kouzelná Stephanie nás všechny očarovala. Nádherná paní! Pak, že partylife škodí…

The Closing ceremony je čas, kdy se všechny hard headz sejdou u mainstage a vzdávají čest sami sobě, jejich životnímu stylu a jejich hudbě. Brennan Heart začínal. Jeho set byl příjemným překvapením, neboť se nebál zahrát Hardcore či Happy Hardcore uprostřed setu. Úžasný byl moment, kdy Holandsko vyhrálo zápas proti Mexiku. Atmosféra byla najednou ve výšinách. Frontliner špatně nikdy nezahraje! Osobně jeho hudbu zbožňuji. Na Melodymana mám krásnou vzpomínku z afterparty, ale k tomu se ještě dostanu. Adaro byl v té době bohužel stále mimo službu, nahradili ho Ran-D s B-Frontem. Samotný Q-Dance mu před setem těchto 2 šílenců vzdal čest. A jeho dobrý kamarád Ran-D též mnoha jeho tracky ukázal, kdo je králem RAW. Closing Endshow je bohužel slovy i videem nepopsatelná. To si prostě musíte zažít! Mě endshow uchvátila natolik, že jsem ještě po konci, když už všichni odešli, zůstal sedět u stage a vstřebávat tento úžasný víkend. Přiští rok znova! A ten další taky! A ten potom taky! Vlastně Defqon je v kalendáři mého života až nadosmrti!

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.