DEVASTATOR w/ Art of FightersPublikoval Dne 15.9.2014

Konečně! Od mé poslední Hard Dancové akce uběhlo pět měsíců. Pět zasraných měsíců! Myslel jsem, že to nevydržím, ale nakonec jsem se dočkal. Legendární Cristiano dorazil.

Vstup do pražského klubu Storm je pro mě vždy úžasný moment, který si budu pamatovat nadosmrti. Devastator není pouze Hardcore, ale hlavně RAW, takže do 23. hodiny byl na programu i Raw Hardstyle. Zde mě velice zaujal set českého DJe George Crushera. Set nabitý jak více tak i méně známými bombami mě naprosto odrovnal. Ychy a Dirty-Z mě poté udrželi v tempu na hlavní výstup večera – legendárního italského producenta a Hardcore mistra – Cristiana též známého jako Art of Fighters.

Nejsem velkým znalcem Hardcoru takže nemohu set zhodnotit hudebně (kdo by měl odvahu, může svůj názor napsat do diskuse pod článkem), ale pocitově to byl jednoduše MASAKR! Cristiano prostě umí! Pro ravera to znamenalo, že ani na záchod nemohl. Myslím, že nejenom já jsem byl z jeho setu ještě dlouho unešený. Pokaždé když bude příležitost, AoF zajisté nevynechám.

Příští DEVASTATOR vám znovu přinese IMI Dance do Stormu v září, tentokrát s opravdovou lahůdkou – Šíleným Psem, nebo jinak Mad Dogem ! Přiveďte všechny! Kamarády, babičky, tatíky, bývalky, je to jedno. Musíme Storm vyprodat, tohle totiž bude stát za to !!!

DEVASTATOR: https://www.facebook.com/DevastatorCZ
IMI Dance: https://www.facebook.com/IMIDANCE.CZ
Storm Club Prague: https://www.facebook.com/stormclubprague
DEVASTATOR w/ Mad Dog: https://www.facebook.com/events/633983010019979/

1901654_616284665121513_2728233866004240741_n

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.