[DnB] Chase & Status přichází s novým albemPublikoval Dne 30.1.2011

Chase & Status jsou známá jména anglické drum’nbassové scény. V posledních letech se proslavili hlavně díky profláknutým hitům jako Pieces, či End Credits, kde na obou spolupracovali se sólovým zpěvákem Plan B.

Chlapci již prokázali svůj um na svém prvotním albu More Than a Lot. Album vyšlo na Ram Records pod pořadovkou RAMMLP12CD. Psal se první žářiový den roku 2008 a svělo světa spatřilo několik pecek jako práve Pieces, či Against All Odds, Take Me Away, nebo i dubstepová pecka Eastern Jam.

Nyní přicházejí s novým albem. Jmenuje se No More Idols a jeho booklet můžete vidět jako hlavní obrázek ke článku. Album se již dostalo na internetové ilegální warezy, i když oficiálně se do kamenných obchodů dostane až 31.ledna. Nová placka vychází u Mercury Records (na které také vydali C&S své More Than a Lot : New Edition; zde jsou přidány hity jako Saxon či In Love s Jenna G).

Můžeme se těšit na skvělý sound, skvělé pecky, dubstepově rockové hity, zazní i trocha breakbeatu, grimu a nějaký ten hip hopový sound. Kdo čeká album plné nářezových dnb tracků bude možná sklamán. Vesměs je to všehochuť a každý by si na albu měl najít něco pro sebe. Anglická dvojice na albu spolupracovala s takovými jmény jako jsou Plan B, Dizzie Rascal, Liam Bailey a Mali.

Tracklist:

1. „No Problem“ 4:10
2. „Fire In Your Eyes“ (featuring Maverick Sabre) 4:15
3. „Let You Go“ (featuring Mali) 3:54
4. „Blind Faith“ (featuring Liam Bailey & Yolanda Quartey) 3:53
5. „Fool Yourself“ (featuring Plan B & MC Rage) 4:34
6. „Hypest Hype“ (featuring Tempa T) 3:29
7. „Hitz“ (featuring Tinie Tempah) 3:08
8. „Heavy“ (featuring Dizzee Rascal) 3:33
9. „Brixton Briefcase“ (featuring Cee Lo Green) 3:58
10. „Hocus Pocus“ 3:59
11. „Flashing Lights“ (featuring Sub Focus & Takura) 4:11
12. „Embrace“ (featuring White Lies) 4:58
13. „Time“ (featuring Delilah) 4:20
14. „Midnight Caller“ (featuring Clare Maguire) 3:45
15. „End Credits“ (featuring Plan B) 3:20
Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.