[DNB] Novinky ze světa dnbPublikoval Dne 8.1.2011

Doufám, že se vám tendle (snad) týdeník či dvoutýdeník zalíbí a bude někomu přínosný, kde co kdy jak vychází… aspoň na těch plackách.

Camo & Krooked – Pulse of Time EP [VPR033, VPR034]

První novinkou je EP od rakouské dvojice Camo & Krooked s názvem Pulse of Time EP . Dvojplacka má pořadové číslo 33 a 34 a vychází na Viper Recordings. Na první straně první desky najdeme očekávanou novinku Feel the Pulse a na flipside najdeme track Cliffhanger.

http://soundcloud.com/viperrecordings/camo-krooked-feel-your-pulse
http://soundcloud.com/viperrecordings/camo-krooked-cliffhanger

Na druhé fošně najdeme tracky Shoreless a Reality. K těm bohužel není odkaz na poslech. Každopádně při zakoupení EP je možnost stáhnutí celého EP zdarma včetně download digital only tracku Nothing is older than yesterday.
Ofic stránka onoho EP: http://www.viperrecordings.co.uk/news/5197

Summary:

Obě desky mají něco do sebe. Můžeme očekávat klasický sound dvojice. Tak jako tak mě příjde první fošna o něco lepší nez release s číslem 34.

Malicious – Phalanx Remixes LP

Jak již název LP vypovídá, jedná se o několika placku s remixy tracku Phalanx od Malicious. Najdeme na nich 10 tracků. 10 remixů. Od 10 různých producentů a dj’s. Jako první se svým remixem se představí Satan s breakcoreovým remixem. Brainpain s druhým remixem krapet spomalil, ale neubral na ráznosti. U třetího tracku ještě více spomalíme, ale příjde mi, že Disturbance vsadil až moc na bicí tady. Visor se čtvrtým remixem se drží zaběhnutého standartu tvrdosti. Dephanx zrychluje do jump-upu a dodává tracku takovou jinou podobu než dostavadní čtyři dj’s. Páty je Spra-tek se drží spíše v techstepu. Oiltech si vychutnává sedmý remix krásným technoidním zvukem. Kdežto osmá Lady Dzii vsadila na techstep, který místy přechází snad i v technoid. Předposlední Braincrack přichází s nejtvrdším remixem na LP v technoidním stylu. 2Dark2Cornish se snaží Braincrackovi trošku vyrovnat svou basovou linkou. Jestli se jim to podaří, zkuste sami.

LP vychází na labelu Infectech Recordings pod pořadovkou INTECHLP003. Release byl 25.12.2010, takže by už mohla být bez problému k mání.

Mizo – Without The Sun EP

Před vánoci přišela do krámů placka z labelu Ammunition Recordings od producenta Miza. EP s názvem Without the Sun je plné darkstepu. První track Reproduction process, a vlastně i druhý Without the Sun jsou poslechově velmi pěkné. Do nějakého temného setu jako stvořené. EP vychází pod pořadovkou ARDIG054

Pressure Soulz – Black Breath EP

Teprve 4. ledna přišel do oběhu nový vinyl z pracovny Nocid Business Recordings s katalogovým číslem NOBUSS003. Jedná se o spolupráci Tface a Psihic Witness. Na první straně najdeme track Filthy, který je solovým počinem Tface. Techstepový nádech je zde cítit na míli daleko.

Na flipside najdeme track Black Breathe kde spolupracujou už oba protagonisté, a to jak Tface tak už i Psihic Witness. Velmi pohodové intro se krásným dropem mění v dost solidní techstepovou záležitost

Kdo by si chtěl Black Breathe EP stáhnout může jako free tady http://ia700402.us.archive.org/13/items/PressureSoulz-BlackBreathEp-nobuss003/PressureSoulz-BlackBreathEp-nobuss003.zip

Tak pro dnešek snad vše, pro případný zájem vytvoříme ještě jedny novinky … někdy příště 😉

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.