[DNB/Dubstep] ZlomovinyPublikoval Dne 21.4.2011

Sešel se čas s časem, vznikla díra do meziprostoru a voila… vznikly zlomoviny.

Dnešní první novinkou, s kterou vás chci blíže než seznámit, je EP Destroy the Frontier od ruského producenta Naise. Objevil se z ničeho nic a na labelu Overtech Recordings pod pořadovkou OTRDIG 003 vydal již zmíněné EP. EP obsahuje 4 tracky: Destroy The Frontier, Badass, Mantras a Win (feat Seldom). Taktéž na Tamp3cords se objevuje na kompilačce se jmény jako Exiva, Bes, Enei či Receptor. Na ukázku zde máte výše uvedený Destroy The Frontier (jak já rád říkám nádobí [pokud si poslechnete tak uslyšíte proč]), a druhý z TAMP3031, kde jako první track je Nais a jeho Have To Say.

http://www.facebook.com/mr.naisNemohu se nezmínit o novém releasu na Forbidden Society Recordings. Pod číslem FSRECS002 se skrývá již druhá fošna z českého labelu Jindry Brejchy AKA Forbiddena Societyho. Na první straně se objeví Forbidden Society spolu s jihoaafričany Counterstrike v tracku Extreme zmixnutý Current Value. Na flipside najdeme česko-francouzskou věc -> Forbidden Society & Katharsys – Redeemer. V případě digital downloadu se ještě můžete těšit na precizní práci Current Valuea, který si pohrál s s trackem Filth of Forbidden Societyho.


http://www.youtube.com/user/ForbiddenSocietyRecs
http://www.facebook.com/pages/Forbidden-Society-Recordings/109311412466151

Projekt Neonlight tvoří dva neměčtí dj’s NIZE5IVE & PITCH ’n’ SULPHUR. Ačkoliv fungujou spolu už čtyři roky, teprve až teď se dostávají pořádně na výsluní zlomeného světa. Jejich release na Bad Taste Recordings (mimochodem se rozjíždějí chlapci s neskutečnýma releaseama) pod číslem BT013 stojí opravdu za poslechnutí. Tracky Contraire a Ultraviolet mají sílu rozsekat každý klub a to bez výjimky.


Nějaké malé novinky máme ze světa dubstepu… První je preview Flux Pavilionova Bass Cannonu v Zomboy remixu
Flux Pavilion – Bass Cannon (Zomboy Remix) CLIP by Zomboy
Za zmínku stojí i francouzský projekt Valkyr
ValkyR – Anxiety (Final) by valkyrlefou
Velmi slibně vypadá i american MURDAAA
MURDAAA – Bite The Bullet by MURDAAA
A co třeba anglický projekt?
CTwo – Dead SPace (WIP) by Ctwo Dubstep
A jeden drumstep nakonec
Bong – Fallen Angels [ VIP ] by BongDubstep

 

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.