0%

ELECTRIC LOVE FESTIVAL – nadstandardní hudební zážitek jen kousek od hranicPublikoval Dne 6.6.2017

Léto už je tady v plné parádě a s ním i festivalová sezona! Hned na začátku, konkrétně 6. až 8. července, se v rakouském Salzburgu odehrává jeden z největších festivalů elektronické hudby – Electric Love! Na závodní trati Salzburgring se představí více než 120 vystupujících na 5 stagích během 3 nocí. Festival tento rok slaví 5 let a za tu dobu na něm vystoupila obrovská světová jména jako Steve Aoki, Axwell & Ingrosso, Hardwell, Afrojack, Knife Party, Jack Ü, Tiësto a další. Za dobu svého působení též posouvá hranice produkce s obrovskou mainstagí, která minulý rok přesáhla 23 metrů na výšku, Club Circus stagí, která s kapacitou 10 000 lidí je jedním z největších festivalových stanů na evropském kontinentu, a v neposlední řadě Q-Dance stagí, která se drží tradice tohoto holandského promotéra a přináší dechberoucí nápady, úžasnou světelnou show a velký důraz na detail.

Electric Love 2016 Mainstage

Poslední zmiňovaná – Q-Dance stage je nám i vám nejblíže, jelikož je zaměřená na tvrdší styly elektronické hudby, konkrétně Hardstyle, Hardcore a Freestyle. Je tomu již potřetí co Q-Dance přináší své dovednosti a schopnosti tak blízko našim hranicím na ELF. Minulý rok zde vystoupili jména jako Gunz for Hire, Angerfist, B-Front, TNT, Zatox a další. Tematicky postavená 60 metrová opice zasazená do přírodních podmínek lokace byla ideální kombinací pro všechny stávající i možné nově příchozí fanoušky tvrdších stylů elektronické hudby.

Q-Dance stage na ELF 2016

Tento rok se můžete těšit na další světová jména, jednu další stage a v neposlední řadě úžasnou atmosféru našich sousedů zasazenou do rakouských Alp. Hlavními hvězdami pátého výročí jsou Armin van Buuren, Martin Garrix, Marshmello, DJ Snake, Paul Kalkbrenner, KSHMR, ZEDD, Headhunterz a další. Na naší oblíbené Q-Dance stagi se představí jména jako Brennan Heart, Da Twekaz, Miss K8, Psyko Punkz, Charly Lownoise & Mental Theo, Ran-D, D-Block & S-te-Fan, Crypsis, Noisecontrollers a mnoho dalších. Tento rok též převezme ve čtvrtek jednu ze stagí freestylový koncept Pussy Lounge, na kterém vystoupí další populární interpreti tvrdších beatů jako Technoboy, The Prophet, Paul Elstak, Darkraver a další. Q-Dance stagí bude celé dva dny provázet MC Villain, čtvrteční Pussy Lounge poté MC Ruffian.

Plný seznam vystupujících

Naši rakouští sousedé nám nabízejí skoro u hranic jeden z největších festivalů elektronické hudby na našem kontinentu. Na začátku července se Salzburg otřese v základech s těmi nejkvalitnějšími hudebníky naší scény. A naše redakce zde rozhodně nebude chybět! Lístky jsou stále v prodeji na electriclove.at! Co vy? Pojedete také? Napište nám do komentářů nebo pomocí hashtagu #ELF17 nebo #5YearsTogether.

Vstupenky: https://www.electriclove.at/en/tickets/ticketshop

Kompletní line-up: https://www.electriclove.at/en/line-up 

Facebook ELF: https://www.facebook.com/electriclovefestival/

Komentáře jsou vypnuty.