0%

Které sety byste si neměli nechat ujít?Publikoval Dne 1.7.2011

Věřím, že někteří z vás, jsou stejní jako já, že jim je prostě shnilo udělat něco, aby neposlouchali furt to samý v autě, ve vlaku, v buse a nejhůř snad na dovolené. Tady máte pár vybraných setů, které rozhodně stojí za to si je poslechnout a vzít si je s sebou někde, kde je poslouchat budete.První mixtape je od Hexuse.  Ten už se nějakou dobu zdržuje po boku, respektive na kanálu, NeurofunkGrida. Jedná se již o páté pokračování Talents mixu NFG. Moc příjemný neuro,tech dnb set si můžete samozřejmě užít online a taktéž si jej stáhnout.
NFG Talents Mix 005 [Hexus] by NeurofunkGrid
Direct link pro stažení -> ZDE
https://www.facebook.com/HexusDnB

Dubstepový sadista Excision je asi známou osobou i pro méněznalé dubstepu. Tentokrát kanadský dj dal so sebe pár tracků, které budou hladit vaše bubínky ještě dlouho po poslechnutí setu. Drumstepo-dubstepový set je opravdu nasnadě si poslechnout. Mixtape s názvem The X Sessions Vol.1 ke stažení na Excisionově facebooku – zde.
Direct link na download mixtapu zde

Nakonec i něco pro posluchače hard/frenchcorů. Sice starší kousek, ale i tak stále skvělý od Radiuma. Velká nálož v tempu 180 a výše. Bohužel na nic moc upload serverech -> Filesonic a Uploaded

Velmi povedený dubstepový mix je od pana Geminiho. Fabric Live Mix June 2011 obsahuje nejnovější tracky všech možných dubstepových producentů a samozřejmě i pár Geminiho věcí. Spíše vocálový mixtape s tracky Louder, Guettastep, Guilt a Oxygen právě tady ke stáhnutí.
Gemini – FabricLive Mix by Gemini

Máte-li rádi technoid, techstep a prostě řádnou až téměř rovnou rychtu tak si poslechněte hodinovku od Djeezzyho… pecky od Cooha, Ogonka a dalších bordelářů ze sovětského svazu a od jinud jsou tady a zničí vám hlavu… Direct link pro download
DJEEZZY-Destructoo[Dnb,Technoid&HC]-06.06.2011 by djeezzy cz

Komentáře jsou vypnuty.