0%

TOP #10Publikoval Dne 14.12.2014

Další týden vám přínašíme to nejlepší z uplynulého týdne Hardstylové a Hardcorové scény. Tento týden se těšte na tracky od Korsakoff, Mad Doga, Coona, Hungry Beats a dalši.

Je tomu skoro 2 roky co naši nejlepší frenchcoroví řezači Hungry Beats vydali album. Oni sami to dobře vědí a proto celé léto proseděli ve studi aby vám přinesli další výborný masakr. Album „Harder Than You“ je nyní venku na HardTunes nebo v Czcoreshopu.

Korsakoff již měsíc vydává preview svých nových singlů ale datum vydání nikde. Až nyní Korsakoff vydává single Lyra, který má videoklip natočený na Carnival of Doom, ve kterém odhaluje i datum vydání – 18.12.

Mad Dog se rozhodl udělat fanouškům radost a vytvořil speciální single s názvem „Back to the oldschool“ ve kterém použil samply z mnoha starých Hardcorových řežeb ale co je hlavní, tento single dává fanouškům zdarma ke stáhnutí.

Miss K8 tento týden vydala své nové EP na kterém najdeme 3 tracky. Jedná se o 2 solo tracky a jeden remix od mistra Radical Redemptiona. Určitě stojí za poslech.

Hard Driverovo album Point Break je venku jíž nějáký ten pátek, přesto 3 singly na něm nejsou úplné. Minulý týden jsme si představili Crash n‘ Burn, nyní je na řadě spolpráce s Coonem s názvem Swoosh Fever ke které je i soutěž o oboty designované Coonem. Mrkněte na jeho Facebook pro více informací.

Chain Reaction a Warface spojili síly aby vám přinesli oficiální hymnu Megabase. Toto raw šílenství vyjde na labelu Minus is More.

Phuture Noize v úterý oznámili společně s jejich novým trackem Hope, že jejich původně velké EP se přeci jen rozšíří na album. Phuture Propaganda coming in 2015!

Na závěr potěšíme i fanoušky euphoirc Hardstylu neboť Wasted Penguinz též vydávají free track. Zdá se že v Hard Dance sćeně vánoce trvají o něco déle. 🙂

Hungry Beats – FUCK IT!

Korsakoff – Lyra

Mad Dog – Back to the old school

Miss K8 – Poison

Miss K8 – Unforgettable (Radical Redemption remix)

Hard Driver & Coone ft. E-Life – Swoosh Fever

Chain Reaction & Warface – Execute

Phuture Noize – Hope

Will K, Marcus Santoro & Daniel Gregorio ft. Mitch Thompson – Open Your Eyes (Wasted Penguinz remix)
https://www.dropbox.com/s/23mecklngcmmklk/WILL%20K%2C%20MARCUS%20SANTORO%20%26%20DANIEL%20GREGORIO%20FEAT.%20MITCH%20THOMPSON%20-%20OPEN%20YOUR%20EYES%20%28WASTED%20PENGUINZ%20REMIX%29.wav?dl=0

Komentáře jsou vypnuty.