0%

TOP #11 – Vánoční dvoudPublikoval Dne 29.12.2014

Vánoce již jsou za námi, ale nálada ještě rozhodně nezmizela. Hardstyles.cz na své fanoušky nezapomíná a tak vám přinášíme speciální dvoudíl ke konci roku 2014.  Nezapomeňte že probíhá hardstylové a hardcorové hlasování o nejlepší track roku 2014. Hardstylové pořádá Q-Dance a hlasovat můžete zde: http://www.freaqshow.com/top-10/ (AKTUALIZACE: již je uzavřeno ale můžete to zkusit příští rok 😉 ). Hardcorové hlasování pořádá Hardcore Radio a hlasovat můžete zde: http://www.hardcoreradio.nl/top100.
Začneme gangsterem Coonem který byl léta zavřen ve vězení a nyní utíká na svobodu. Na silvestra plánuje návrat ve velkém stylu v Belgických Antwerpách. Zatím si můžete dát jeho 2014 remix staré srdcové pecky Words from the Gang.
Ještě neskončil ani rok 2014 a už nás Q-Dance láká na další mistrnou party. Čtvrtého dubna se v nizozemské hale Ziggo Dome odehraje další ročník RAW masáže Qapital. Kdo he ve scéně nějákou tu dobu tak může z traileru vyčíst novou hymnu a ti orpavdu chytří i autora.Napište nám do komentářů vaše nápady.
Noize Supressor – italský šílenec – vydává po dlouhé době nový track. Jestli jste fanda trochu té „Noizy“ hudby, Jackass Sperm vás určitě dostane.
TNT, a.k.a. Technoboy & Tuneboy se čas od času pochlapí a společně vydají nový track. Ani na vánoce nelenili a připravili si pro nás pecku s názvem Blacklist.
Australané dělají nejlepší reverse bass! To je pravda která se nedá popřít. Koukněte se například na Audiofreq a jeho hit Warcry či na nejnovější singl australského dua Dillytek. Ti vydávají 2014 edit svého staršího singlu Alive. Track obsahuje šílený reverse bass a krásné vokály doprovázené výbornou melodií.
Code Black se nedávno a svém Facebooku přiznal že má schovaných spousty tracků které nevydal. Z toho vyplývá že v dalších TOP 10 nám bude mistr ještě figurovat. Aktuálně si polsechněte jeho nový singl Draw Me Closer.
Jelikož jsou vánoce tak producenti se chtějí ukázat. Nejenom svou štědrost ale též svoji lásku k fanouškům, proto vydávají free tracky. My jsme vybrali kousky od Frontlinera. Stephanie, Tatanky, Atmozfearse či subgroundového labelu QULT. Poslední zmiňovaný vydává free track každý den až do konce roku takže neleňte a honem spěchejte na jejich soundcloud.
PITCHER VYDÁ NOVÉ ALBUM! Bude se jmenovat Shock and Awe a již nyní si můžete prohlédnout trailer či si pustit úvodní single Shock and Awe anthem.
Na závěr máme pro vás Kronose s Dronem. Někerým z vás se možná vybaví single Game Over který měl obrovský úspěch na Hardstylové scéně. Tito dva italové spojili své síly dohromady a přínáš druhý level – Level 2.

Coone – Words From the Gang (2014 remix)

ID – Qapital 2015 anthem (?)

Noize Suppressor – Jackass Sperm

TNT – Blacklist

Dillytek – Alive (2014 edit)

Code Black – Draw me closer

Frontliner – Warphole (2014 edit)

DJ Stephanie – La Serenissima

Tatanka – Dat Gigi Thing

Zedd – Find You (Atmozfears remix)

QULT soundcloud

The Pitcher – Shock and Awe anthem

Kronos & Drone – Level 2

Komentáře jsou vypnuty.