TOP #14Publikoval Dne 26.1.2015

Třetí týden roku 2015 je za námi tak se pojďme podívat na nové kousky v naší scéně. Máme tracky od D-Block & S-te-Fan, Zatox, Endymion, Pitcher nebo zprávu od Freakz at night.

Hard Bass se nezadržitelným tempem blíží. Již 7.2. Arnhemskou halu Gelredome rozhýbou 4 týmy. Nyní si můžete pustit 2. soundtrack, konkrétně k týmu Blue od Bass Modulators.

D-Block & S-te-Fan po své spolupráci s housovým duem Blasterjaxx oznámili expanzi do housu pod jménem DBSTF. Zároveň ale upozornili že Hardstyle určitě neopouští! Na důkaz vytvořili remix Beatiful World a k tomu vydali spolupráci s Rebournem – Louder.

O Audiofreqově novém EP už tu řeč byla, dodáváme jen malou aktualizaci s novým klipem k titulní tracku OMG ALIENS!!1

Zatoxovo album New World Order je již nějáký pátek venku ale i přesto pro track Kiss My Ass vznikl videoklip. Doporučujeme zhlédnout zvláště pro mužské pohlaví.

Endymion se činí pro své fanoušky a velmi zajímavými reworky. Po Korn nebo Deadmau5ovi přišli na řadu 30 Seconds to Mars s The Kill.

Kolik znáte francouzských Hardstylových producentů ? Jestli je vaše odpověď 1 tak nejspíše myslíte X-Pandera. Jeho nové EP vyjde na konci ledna a obsahuje i novu raw bombu Life’s a bitch.

Shock and Awe! – Nové Pitcherovo album má venku další preview, tentokrát společný track s Jack of Sound a názvem Dystopia.

VOLÁME VŠECHNY NOČNÍ BLÁZNY! S Hard Bassem se blíží i odhalení identity nového live actu který zavře Gelredome ve velkém stylu. Kdo myslíte že to bude ? Své názory nám pište do komentáře.
Bass Modulators – Interception (Hard Bass 2015 Team Blue anthem)

Blasterjaxx & DBSTF – Beatiful World (D-Block & S-te-Fan remix)

D-Block & S-te-Fan & Rebourne – Louder

Audiofreq – OMG ALIENS!!1

Zatox & Kronos – Kiss my ass

30 seconds to mars – The Kill (Endymion Rework)

X-Pander – Life’s a Bitch

The Pitcher & Jack of Sound – Dystopia

OZNÁMENÍ FREAKZ AT NIGHT !!!

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.