TOP #17 – DvoudílPublikoval Dne 23.2.2015

Redaktoři Hardstyles pro vás pilně pracují každý víkend, tentokrát si pro vás připravili speciální dvoudíl naložený pořádnou hudbou ! Jdeme na věc !

Velký poprask (v dobrém slova smyslu) způsobila spolupráce Base Oskama aka Noisecontrollers a Bass Modulators. Společně vytvořili parádní euforický track s názvem Rocked Up který na mnoha letních festivalech jistě mnohokrát uslyšíte.

Free releasy jsou super záležitost pro fanoušky ale i pro producenty. Přepracovanou verzi velmi známého hitu Europe – Final Countdown vytvořili a vydávají Da Tweekaz za 50 000 zhlédnutí videa k tomuto ují . Takže likujte a sharujte !

Když už jsme u těch free releasů, Zatox se též přidal a vytvořil Hardstylový bootleg housové pecky Lets Get Fucked Up. Tento track je možné stáhnout již nyní.

Psyko Punkz sice svůj nový track zadarmo nedávají ale za to dokazují že jsou BEST! Party Like a LOCO !

V týdnu vyšlo nové album o kterém jsme se vůbec nezmiňovali. Je to subgroudové album od Geck-a s názvem New Wave a pokuď jste hlavy otevřené novým věcem a uměleckému zážitku vřele doporučuje celá redakce !

Josh&Wesz se svým novým EP dokazují e mají ještě co nabídnout. Fanoušky HardNews nejoblíbenější track minulého týdne – Retrospect.

Wildstylez po delší odmlce vydává party banger kterým vzdává hold a dík chillským fanouškům kteří jsou známy jako ti nejšílenější a nejdivočejší. HM, je vidět že ještě nebyl u nás… PS: TRACK JE SOUČÁSTÍ NOVÉHO PŘIPRAVOVANÉHO ALBA !!!

Trochu přitvrdíme z dalším trackem který rozčeřil stojaté vody Hardstylové. Jejím Kronos se svým (již nyní) hitem BoomBaby! Rozhodně rozhýbe nejednu party.

Velký humbuk též udělal exHardcorový producenti Endymion. V týdnu oznámili že svůj umělecký směr přesunou do Raw Hardstylu. Jak sami říkají, není to žádné překvapení, stačí se podívat na spolupráce s Ran-Dym či Frequencerz. S novou hudbou přichází i nový label s názvem Nightbreed na kterém vyjde první čístě raw hardstylový track od Endymion s názvem „About to get raw“

QAPITAL ANTHEM JE KONEČNĚ VENKU ! Po naprosto neuvěřitelném traileru na to čekal snad každý hardstylový fanoušek. Kdo vytvořil hymnu pro tento ročník Qapitalu ? Na Hard Bassu si málokdo odpovědi všimnul, stvořitelem je E-Force a jeho Blood Written je naprosto šílené peklo. WOW!

B-Front po delší odmlce vydává temný track s názvem Blackness. Pro DJ máme bohužel ale špatnou zprávu, B-front společně s Frequencerz vytvářejí vlastní label takže plný release v blízké dbě neočekávejte. 🙁

Druhou spolupráci Digital Punka a Frequencerz s názvem We still dont give a fuck jsme vám již představili v předchozí TOP, nyní pro vás máme jen malý update.

Atmozfears není žádná sra*ka. Jeho nové EP vyjde na labelu A2 Records které je známé svým RAW soundem. Zatím si poslechněte první track s názvem Singularity.

Na závěr pro vás máme chuťovku: IMAGINATION FESTIVAL 2014 AFTERMOVIE !!!
Noisecontrollers & Bass Modulators – Rocked Up

Da Tweekaz – Final Examination of time

MAKJ & Lil Jon – Let’s Get Fucked Up (Zatox Bootleg)

Psyko Punkz – Like a Loco

Geck-O – A New Wave (Full continous mix)

Josh&Wesz – Retrospect

Wildstylez – Santiago

Kronos – Boombaby

Endymion presents: Nightbreed Records

Endymion & Hight Voltage – About to get raw

E-Force – Blood Written (Qapital 2015 anthem)

B-Front – Blackness

Digital Punk & Frequencerz ft. MC Nolz – We still don’t give a fuck

Atmozfears – Singularity

IMAGINATION FESTIVAL 2014 AFTERMOVIE !!!

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.