TOP 5 ‪#1 – Legion of Strength & Demolition of Silence specialPublikoval Dne 5.10.2014

Tento týden začíná na Hardstyles.cz nová pravidelná rubrika TOP 5 ve které si budete moci přečíst a poslechnout aktuální novinky vydané či ukázané v týdnu. Máte-li vlastní track na ukázku, pošlete nám ho na [email protected] !

Tento týden byly vydána 2 alba která si zaslouží svůj prostor. Prvním z nich je album známé trojice producentů a DJů z labelu Minus is More. Kdo by náhodou ještě neznal, jedná se o Crypsis, Chain Reaction a Radical Redemption dohromady tvořící live act MINUS MILITIA. Společně měli čest vytvořit hymnu první edice nové RAW Hardstylové události s názvem Supremacy. Album ‚Legion of Strength‘ bylo vydáno právě na Supremacy. A co můžete vše slyšet ? Kromě hymny ‚Genesis‘ a mnoha známých tracků z Hard Bass setu (Reign Supreme, Endless Void) též několik nových ze kterých doporučuji Legion of strength, Retaliation nebo pro fanouśky Hardcoru God’s Child (Minus Militia remix).

Druhé album pochází z labelu Fusion a je od muže který na scéně drtí davy svým raw soundem – Titan. Album je zcela nové, před jeho vydáním nebyli žádné tracky známé, vše je čistě nová tvorba. Ze 14ti tracků, které najde v plné verzi i radio editu, doporućuji spolupráci s Radical Redemptionem – Euphoria či velmi energický a dalo by se říci nasilný track s MC DV8 – Flip Uhm Op Z’n Kantje.

Nakonec musím ještě zmínit jeden single. Král RAW hardstylu Adaro po dlouhé zdravotní odmlce a fenomenálním comebacku na scénu vydává prvni singl: My Soul to Take ! Typický Adarův sound vám vyrazí husí kumže ihned.

Příští týden se těšte na várku nové muziky v čele s novým Hard Driverovým albem Point Break.

Minus Militia – Legion of strength

Titan presents Titonomachy – Demolition of Silence

p; Radical Redemption – Euphoria

Titan & MC DV8 – Flip Uhm Op Z’n Kantje

Adaro – My Soul To Take

 

10678109_768137929913914_1928954333_o

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.