TOP 5 #4Publikoval Dne 26.10.2014

Tento týden se těšte na tracky od Psyko Punkz, Zatoxe, ACTIho, Frequencerz, Warface a na malé překvápko.

Týden začal a Psyko Punkz překvapili novým trackem který byl vydán na jejich labelu Shadow Mask. Jmenuje se We Stay Up a pouze dokazuje, že PP si svou stage na Thrillogy rozhodně zaslouží.

Když už jsme u Thrillogy, druzí hostitelé – Frequencerz, tento týden dali fanouškům dlooouho očekávaný track Hollow. Když říkám dali tak to myslím doslova, tento track si můžete zadarmo stáhnouna této stránce:

Zvolněme tempo se subgroundovým králem ACTIm. Ten je aktuálně v Chile společne se „Sound of Q-Dance.“ Na své fanoušky ale nezapomíná a proto vydal track s názvem ‚1978‘ který je výborným subgroundovým bangerem.

Rok 2014 bude dozajista zapsán v hardstylové kronice jako rok Alb. Jedním z mnoha umělců kteří vydávají album je i Zatox. Pár tracků už je venku a k nim přibyl i oficiální trailer. Na IMAGINATION festivalu to bude mocné !

Další umělec s vlastním albem se jmenuje Warface. Kdo by ho neznal tak se jedná o holandského velmi RAWstylového DJe a producenta. Už nyní dosáhl mnoha úspěchů a milníků a nyní přidá další: vlastní album. Art of War bude vydáno 8. listopadu na Raw Op je Dak.

Na závěr se vrátíme k Psyko Punkz a jejich hostingu na Thrillogy. Už nyní si můžete poslechnout některě sety a jedním z nich je speciální live act s MC Jeffem ve kterém PP zahráli pouze tracky vydané do roku 2010. Pomuď rádi vzpomínáte, určitě stojí za poslech.

Aktuálně: Dnes, v neděli 26. října spatřil též světlo světa preview hymny Qlimaxu 2014 ! Významnou čest vytvořit hymnu pro tuto událost dostal Noisecontrollers a podle autorova názoru nemohl udělat líp! V tracku najdete vše o čem je hardstyle roku 2014 – experiment, melodii a brutalitu.

Psyko Punkz – We Stay Up

Frequencerz & Jack of Sound – Hollow

ACTI – 1978

Zatox pres. New World Order

Warface feat. MC Nolz – Art of War

Noisecontrollers – The source code of creation (Qlimax 2014 anthem)

Psyko Punkz live feat. MC Jeff @ Thrillogy 2014

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.