TOP 5 – #5 Angerfist a dalšíPublikoval Dne 2.11.2014

Nevíte co poslouchat ? Projděte si s námi novou hudbu tohoto týdne. Dnes se zaměříme na previews z Angerfistova nového alba ‚Strange in Mask‘ ale i na další.

Začneme s výše zmíněným Angerfistem. Ten vydává nové album ke kterému bude velký křest v holandské Brabanthalen. Na to že se jedná o první previews, král se rozhodl nás všechny zlikvidovat. „Totální nářez“ „Absolutní maso“ „Naprostá poprava a pohřeb“ „Do pičeeeee“, takové jsou aktuální reakce na tracky. Ale dost bylo řečí, poslechněte si všechny tracky, osobně doporučujeme Messing with the wrong nebo Messenger of God, spolupráci s Radical Redemptionem.

Zatox se též činí s lákaldi na svě nové album. V týdnu vyšly 2 tracky, první je spolupráce s Hard Driverem a názvem „Stand my ground“ a další je solo track, adept na hardstylovou hymnu roku 2014 – „Hardstyle anytime“

Waverider před několika měsíci představil projekt Collabs ve kterém fanoušci mohli rozhodovat o tom jak bude vypadat jeho příští track. Výsledek vyšel dnes a jmenuje se Beast Mode.

Čarokrásná královna Hardcoru, miss Korsakoff po dlouhé době ukázala že má stále co nabídnout. Její nový track se jmenuje 37,5% a očekávejte pomalý ale skušný hardcore nářez.

Na konec se vrátíme k Raw Hardstylu a k italskému talentovi Typhoinovi který vydal svůj nový track s názvem „We are the prey.“ Nejlepší defince ? Destruction!

Angerfist & Radical Redemption – Messenger of God

Angerfist – Messing with the wrong

Angerfist ft. MC Jeff – Get MF Raw

Angerfist – Strange man in Mask

Angerfist – Temple of Disease (Tha Playah remix)

Zatox & Hard Driver – Stand my Ground

Zatox ft. Dave Revan – Hardstyle anytime

Waverider ft. MC DL – Beast mode

Korsakoff – 37,5%

Typhoon – We are the prey

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.